Neler Yeni

Çözüldü✓ i7 9700k - z390 aorus master - coreliquid 360r aşırı ısınma problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alihan Yoğurtcu
Teknik detayları bilen üyeler perma banlı şuan. Daha fazla detaya girmeyeceğim anlayan anladı...
valla hocam ben yeniyim burada o yüzden bilemiyorum :) bir yardım isteyelim dedik azar yedik eleştiri yaptık diye :))

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Bence bu kadar agresif olma biraz daha sakin cevap ver ya da vermemeye çalışmalısın.
Bence herkes kendi yorumuna bakmalı avukat değilse. Hakaret etmeden medeni insan gibi tartışıyoruz gördüğün üzere.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
ayrıca evet benim eleştirim hiçbir bilgisi olmayan insanların dahi basit mevzulara fikir belirtmesini içeriyor. kendi derdim en büyüğü diye bir şey dememişim bile. yani burada bir topluluk var ve bu topluluğun nelere daha yoğun şekilde yöneldiğine dair bir gözlem. bunu da eleştiri olarak yansıttım. ağababa gibi atar yapıyorsun boş boş.
dostum sende bence konuyu bu şekilde devam ettirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alihan Yoğurtcu
E sen istediğin yere istediğin gibi yapıyorsun ben de yapıyorum niye rahatsız oldun.
Kendi konunu başkalarınınkinden üstün/önemli görüp 1 saat içinde cevap gelmedi diye millete sallarsan sanki sana paralı hizmet veriyorlarmış da anında mesaj yazmak zorundalarmış gibi o zaman eleştiriyi alırsın. Önce kendinin ne kadar egoist olduğunu bir anla yaptığın yorumdan sonra başkasına akıl ver.
haydi babacım sen daha yazma buraya valoranta dön çirkinleşme

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
Böyle saçma eleştiri olmaz. Eleştiri bile değil. Senin konun daha önemli değil. Daha az teknik detay, bilgi ve tecrübe gerektiren konuya daha fazla kişinin yazması da olması gerekendir.

Yani insanların bilgisi yoksa size yardım edemiyorsa ne yazacak senin konuna? Zorla menemen tarifi mi yazsınlar?
Daha 1 saat olmamış forum ölmüş diye ağlamaya başlamışsın.
Sana sorunun çözümünü yazdım okumamışsın bile. Kronik sorunlu ürün msi'a gönder. Attığım linke bir zahmet tıkla da oku madem çok yardım istiyorsun.
Aynen dostum gayette medeni cevaplar veriyorsun :)

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Senin gibilere yardımcı olmamak gerekiyor ya neyse. Engel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alihan Yoğurtcu
Bence herkes kendi yorumuna bakmalı avukat değilse. Hakaret etmeden medeni insan gibi tartışıyoruz gördüğün üzere.
güzel kardeşim hoşuna gitmiyor ise önüne dön ve yürü. sana buraya gel de bana zorla yardım et diyen mi oldu. zaten şu mereti çözemez kimse bakıp da. belki bileni vardır dedik yani bir de takıldık eleştiri yaptık neymiş bu kasıntı :)

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
Aynen dostum gayette medeni cevaplar veriyorsun :)
Evet kendini beğenmiş egoist biri gruptakilere saçma ***** bir konuyla alakalı sallarsa bu kadar medeni cevap verilir. Onun söylediği sözdeki saygısızlığı göremiyorsun cevap vereni görüyorsun. Sana da aferim.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
güzel kardeşim hoşuna gitmiyor ise önüne dön ve yürü. sana buraya gel de bana zorla yardım et diyen mi oldu. zaten şu mereti çözemez kimse bakıp da. belki bileni vardır dedik yani bir de takıldık eleştiri yaptık neymiş bu kasıntı :)
dostum sende boşver sorunun ya işlemciden kaynaklı ya da soğutucu zaten ama pompa fan ve voltaj değerleri iyi gözüküyor tam anlamadım ben de

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alihan Yoğurtcu
Evet kendini beğenmiş egoist biri gruptakilere saçma ***** bir konuyla alakalı sallarsa bu kadar medeni cevap verilir. Onun söylediği sözdeki saygısızlığı göremiyorsun cevap vereni görüyorsun. Sana da aferim.
saçma diye nerede demişim? göstermezsen adam değilsin :) nispeten çok çok daha basit bir konunun daha çok yorum almasına değinip bunun da normal olabileceğini algılayıp yukarıda söyemişim zaten. egoist olan sensin. hadi yazma artık küçümsemek istemiyorum seni. anlamamak için bu kadar zorlayan bir insana benim daha fazla cevap vermemem gerekli. sen durmazsın kurulmuşsun bir şeylere bize takılıyorsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom