Neler Yeni

İ9 11900KF Undervolt Nasıl Yapılır?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
peki 5ghz ye bunu sabitlesek olmazmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi bunun en iyi değeri nedir bir i9 11900kf ye göre anlamadığım nokta neden düştü 4.8ghz ye yük altında bir fikrin varmı?
8 çekirdek birden aktifken stok hızı 4.8GHz idi sanırım o işlemcinin. Normal yani.

İşlemcin K serisi olduğu için XTU üzerinden kaç çekirdek aktifken kaç GHz olsun manuel olarak değiştirebilirsin 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Tumsy
8 çekirdek birden aktifken stok hızı 4.8GHz idi sanırım o işlemcinin. Normal yani.

İşlemcin K serisi olduğu için XTU üzerinden kaç çekirdek aktifken kaç GHz olsun manuel olarak değiştirebilirsin 😀
değiştirmeme ramen sonuç aynı voltaj düşürdüğümüz içinde ghz sabitleniyor acaba?

biostan yapsak dahamı etkili olur acaba bilemedim aslında gerek varmı onuda bilmiyorum bu tur işlemciler için ama sormak istedim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
değiştirmeme ramen sonuç aynı voltaj düşürdüğümüz içinde ghz sabitleniyor acaba?

biostan yapsak dahamı etkili olur acaba bilemedim aslında gerek varmı onuda bilmiyorum bu tur işlemciler için ama sormak istedim
BIOS’a değeri -0,08 olarak gir bence öyle kalsın. Daha fazla düşürmeye gerek yok.

Top Bottom