Neler Yeni

Yardım iade ettiğim kargoyu kaybettiler sanırım

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Hasan Doruk
Arkadaşlar selam, n11 den iade koduyla Aras kargoya teslim etmiştim dün kargoyu.
Bugün Aras kargodan bi arkadaş aradı iade için ne ürün gönderdiniz falan dedi söyledim dualsense iade ettiğimi ben bi bakayım burda yok falan dedi

bu olayda mağdur olma şansım var mıdır acaba ürünü n11 in bana vermiş olduğu kodla iade ettim zaten sistemde kargoda gözüküyor sıkıntı çıkarmazlar umarım

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Arkadaşlar selam, n11 den iade koduyla Aras kargoya teslim etmiştim dün kargoyu.
Bugün Aras kargodan bi arkadaş aradı iade için ne ürün gönderdiniz falan dedi söyledim dualsense iade ettiğimi ben bi bakayım burda yok falan dedi

bu olayda mağdur olma şansım var mıdır acaba ürünü n11 in bana vermiş olduğu kodla iade ettim zaten sistemde kargoda gözüküyor sıkıntı çıkarmazlar umarım
Hiçbir şey olmaz için rahat olsun dostum. Hesabı oradaki arkadaş öder. Arama sebebi de o zaten. Ararlarsa üstünüze atmaya çalışırlarsa hiç bir şey yapmayın. N11 ile iletişime geçin onlar yönetsin krizi.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Berk
Aklınızda bulunsun bir daha böyle bir olay başınıza gelirse önce ilk muhatabınız ile konuyu görüşün. n11 sizi durum ile ilgili yönlendirir. kargocu arkadaşa bilgi verilmesi gerekiyorsa daha sonra verirsiniz veya n11 kendisi verir. artık her türlü kötü senaryoyu düşünmekte fayda var. ileride en azından böyle bir durumun yaşandığıyla ilgili yazılı veya sözlü bir savunmanız olur. şuan için sizin açınızdan bir problem olacağını pek sanmıyorum endişeye gerek yok. geçmiş olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
938,138
Üyeler
147,480
Son üye
Megel