Neler Yeni

Çözüldü✓ İade Monitör Vatan Bilgisayar

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Doğrudur uzun zaman oldu tam hatırlayamadım hocam düzeltmen için teşekkürler. Belki arkadaşın monitöründede aynı durum vardır diye söyledim. Ben şanslıymışım demekki bir tane çıkmıştı onuda hemen açar açmaz bu yöntemle düzelttim
Rica ederim şanslı çıkmışsınız gerçekten :)

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
Hocam ölü pikseli söylemeden direkt iade etmeniz gerekiyordu. Firmalar böyle saçma saçma müşteriyi caydırmak için şeyler yapıyor. ki ölü piksel çıksa dahi 1 tane yeterli olmayabiliyor. bazı firmalar minimum 3-5-7 gibi değerler koyuyor.
Hocam mağazadan kontrol edilip satıldığı için iade almadıklarını söylüyorlar eğer problem varsa servise gönderdiklerini söylüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü piksel nerede? Testi yaparken nasıl görülmedi?
Sağ üst çevrenin hemen altında

Kadir_1987

80+ Silver
Sonra servis alacak panelini değiştirecek ve sıfır cihaza tornavida değmiş olacak.
Haliyle de monitörden soğuyacak kullanıcı.
Aslın da kampanya'ya bile girse burada kimsenin Asus'un saçma politikası sebebi ile ürünlerini önermemeli.
Şimdi biri çıksa bak kardeşim şiddetle öneriyorum deli gibi öneriyorum çılgınlar gibi öneriyorum al sen bunu bana güven şeklinde tavsiyelerinden sonra kişi satın alsa ve bu tip sıkıntılar yaşasa sonra ayıkla prinç'in taşını.
Bence burada öneri yaparken daha doğrusu ASUS markasını önerirken dikkat etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

Mucks.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
vatan hem pahalı hem de bu tür sorunlar yüzünden vatanın yanından bile geçmiyorum çünkü önceden kulaklık almıştım yine sorun çıkartmışlardı akıllandım artık

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,262
İsim
Oğuz Oğuz
Sonra servis alacak panelini değiştirecek ve sıfır cihaza tornavida değmiş olacak.
Haliyle de monitörden soğuyacak kullanıcı.
Aslın da kampanya'ya bile girse burada kimsenin Asus'un saçma politikası sebebi ile ürünlerini önermemeli.
Şimdi biri çıksa bak kardeşim şiddetle öneriyorum deli gibi öneriyorum çılgınlar gibi öneriyorum al sen bunu bana güven şeklinde tavsiyelerinden sonra kişi satın alsa ve bu tip sıkıntılar yaşasa sonra ayıkla prinç'in taşını.
Bence burada öneri yaparken daha doğrusu ASUS markasını önerirken dikkat etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

Mucks.
Ghosting gelme oranı bazı asuslarda düşük diğer markalara göre.
Ölü piksel tamamen şans işi.
Kaç marka monitör kullandım, ölü piksel sorunu var mı diye araştırmadan.
Bir kere bile denk gelmedim.

Kadir_1987

80+ Silver
Ghosting gelme oranı bazı asuslarda düşük diğer markalara göre.
Ölü piksel tamamen şans işi.
Kaç marka monitör kullandım, ölü piksel sorunu var mı diye araştırmadan.
Bir kere bile denk gelmedim.
Aynı dediklerini ben de yaşamadım.
Ama diyorum ya.
Değişiğin birine önerirsin sonra sıkıntı yaşar ve sanki cihazı sen üretmişsin gibi sana laf eder.
Gerçi laf etse de bir şey değişmez ama işte anladın sen beni.

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
İade alınıp, sıfır ürünle değişim yapıldı. Yardımcı olmaya çalışan ve tecrübelerini benimle paylaşan arkadaşlara, çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,814
Üyeler
142,822
Son üye
demiremin21
Top Bottom