Neler Yeni

İBB icraat vs AKP icraat

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu konuda İBB neden hastane yapmıyor demiyorum. Videoda ibriğin hastanelerden daha iyi olduğunu savunan kişiler var.
İdeolojik olmayın arkadaşlar. İdeolojik olmayın. Neyse ban yemeye gerek yok şimdi.
CHP ye oy vermemek için tonla sebep var. AKP ye verin vermeyin umrumda değil ama cidden CHP ye nasıl vermeyi düşünüyorsunuz?
Sonuçta bunlar parlamenter sistem getirecek. Ve başa gelen kişi Mansur olmuş Kemal olmuş pek farketmeyecek. Kişi bazlı düşünmeden parti bazlı düşündüğümüzde CHP bozuk, yobaz bir parti. Bunlar başa geçsin. Rez alın ülke zaten kötü durumda daha da kötü olacak.

Son düzenleme:

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Alexa : w11 ne durumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin yaptın burda propaganda.

Alexa yaptın hoş değil. Burda resmen ayrımcılık yapıyorsun.

Alexa millet özgürdür. Burda böyle bi çizgi çekerek ayrım yapman ırkçılık

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alexa : w11 ne durumda

Senin yaptın burda propaganda.

Alexa yaptın hoş değil. Burda resmen ayrımcılık yapıyorsun.

Alexa millet özgürdür. Burda böyle bi çizgi çekerek ayrım yapman ırkçılık
Olabilir kendi yorumumu kattım. Ayrımcılık yapmadım bu arada. Her olumsuz fikri benim üstümde niteleme.

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Bu konuda İBB neden hastane yapmıyor demiyorum. Videoda ibriğin hastanelerden daha iyi olduğunu savunan kişiler var.
İdeolojik olmayın arkadaşlar. İdeolojik olmayın. Neyse ban yemeye gerek yok şimdi.
CHP ye oy vermemek için tonla sebep var. AKP ye verin vermeyin umrumda değil ama cidden CHP ye nasıl vermeyi düşünüyorsunuz?
Sonuçta bunlar parlamenter sistem getirecek. Ve başa gelen kişi Mansur olmuş Kemal olmuş pek farketmeyecek. Kişi bazlı düşünmeden parti bazlı düşündüğümüzde CHP bozuk, yobaz bir parti. Bunlar başa geçsin. Rez alın ülke zaten kötü durumda daha da kötü olacak.

Kanal Türkiye'nin video linkini atıp bir de AKP'li değilim diyorsun... gizli AKP'lisin kısaca.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanal Türkiye'nin video linkini atıp bir de AKP'li değilim diyorsun... gizli AKP'lisin kısaca.
Videonun sahibi o ne yapabilirim? Sen kanala bakmayacaksın. İçeriğine bakacaksın. Belki içerik önemlidir diye yandaş solcu kanalları da izledim ama yok. Bir tanesi mantıklı konuşmuyor.

İkinci olarak ibriğin hastaneden daha iyi bulan kişilere yorum yapmak üzerine konu açtım. Sana ne benim fikrimden kolaya kaçıyorsunuz.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
😎😀

Bu konu resmen burayı bölmek için eklemiş mümin kardeş. Çok yanlış oldu. Yazık günah. Tek milletiz. Niye ayrim yapiyorsun bu konuda. Milleti bir birine mi süreklicen burda. Ayıp yaptın

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bu yorum geleceğimin sarsılmaması için tedbir olarak silinmiştir :D

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler