Neler Yeni

İddia oynayarak(legal sitelerden) parayı katlamak mümkün mü ?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şimdi arkadaşlar böyle bir konu açmak yasaksa bilmiyordum öncelikele bunu belirtiyim. Bir teori var illaki duymussunuzdur 100 TL ile baslayıp her gün 2 oran kupon tutturup milyoner olma mevzusu. Sizce ne kadar ihtimali var.
ben daha böyle sistemden zengin görmedim çünkü olan da kaybediyor.
Para bu sistemlerden gelince çok durmuyor genelde şatafata harcanıyor ve puf yok oluyor

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,512
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Şimdi arkadaşlar böyle bir konu açmak yasaksa bilmiyordum öncelikele bunu belirtiyim. Bir teori var illaki duymussunuzdur 100 TL ile baslayıp her gün 2 oran kupon tutturup milyoner olma mevzusu. Sizce ne kadar ihtimali var.
Hocam 200 TL ye 5 kupon yaptım 12.5 bilmem kaç bin TL kazanmam gerekiyordu fakat şimdi böle dedim diye özenme çünkü şöyle bi sahtekarlık var sen doğru oranı tahmin etsen bile yanlış oran çıkıyor şöle 5 kupon yaptım 4 tanesi tuttu en güvendiğim oran tutmadı yani öyle bi saçmalık var kumar planlıdır girişmeyin... bunları diyip bonanza oynamamda ayrı bı cahillik bağımlılık çok kötü ve güzel bişey
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlla süpriz maç denk gelir hocam 4. veya 5. kuponda patlarsın
bunlar planlı dıj güçleeerr (fısıldama)
Hocam şike var ama yaağğ!

ibrahimua

80+ Bronze
Hocam 200 TL ye 5 kupon yaptım 12.5 bilmem kaç bin TL kazanmam gerekiyordu fakat şimdi böle dedim diye özenme çünkü şöyle bi sahtekarlık var sen doğru oranı tahmin etsen bile yanlış oran çıkıyor şöle 5 kupon yaptım 4 tanesi tuttu en güvendiğim oran tutmadı yani öyle bi saçmalık var kumar planlıdır girişmeyin... bunları diyip bonanza oynamamda ayrı bı cahillik bağımlılık çok kötü ve güzel bişey
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlar planlı dıj güçleeerr (fısıldama)
Hocam şike var ama yaağğ!
Ali koçtan açıklama gelmiş bu Galatasarayın planı

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,936
İsim
Sarp Yılmaz
Para kazanmak ve geçimini sağlamak için iddia oynanmaz çünkü böyle bir şey mümkün değil ancak keyfi kazanmak ve harcamak için tutturursan oynarsın.
ben mesela bu ara baya tutturuyorum oynasam son 1 haftada elime 10k para geçmişti en az.

ibrahimua

80+ Bronze
Para kazanmak ve geçimini sağlamak için iddia oynanmaz çünkü böyle bir şey mümkün değil ancak keyfi kazanmak ve harcamak için tutturursan oynarsın.
ben mesela bu ara baya tutturuyorum oynasam son 1 haftada elime 10k para geçmişti en az.
Kral öncelikle iddia ile işim olmaz onu söyleyeyim. Para kazanmak icin iddiaya bel baglamak zaten ahmaklık olur Allaha şükür para kazanmak icin iddiaya ihtiyacım da yok. Sadece bu olayı merak ediyorum harbi

Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
ragnar oğlu tarkan
20 tliyi 16 kere üst üste 2 orandan tuttursan milyonersin ve bu imkansız max bak max diyorum 4 de patlar kasan tekrar baştan başlarsın bu tarz şeylerde yüksek orandan vur kaç yapabiliyorsan anca kazanırsın o da düşük ihtimal ama 16 kez üst üste bilmekten daha yüksek ihtimal

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,936
İsim
Sarp Yılmaz
Kral öncelikle iddia ile işim olmaz onu söyleyeyim. Para kazanmak icin iddiaya bel baglamak zaten ahmaklık olur Allaha şükür para kazanmak icin iddiaya ihtiyacım da yok. Sadece bu olayı merak ediyorum harbi
zaten doğrusu yapıyorsun maçlara vs bel bağlamak kötülükten başka bir şey değil anca dediğim gibi eğlencesine oynanır.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Talha Açıkgöz
Paran 200 lira üstü olunca all in atmazsan bence mümkün

Top Bottom