Neler Yeni

iddia: vergisiz telefon ve bilgisayar sadece PttAVM üzerinden alınabilecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
Vergisiz telefon fakat nasıl?
Telefon ya da bilgisayar satın alan gençler, bunu beyan ettikten sonra hesaplarına 5 bin 500 TL iade edilecek. Yani önce ödeme yapılacak, ödenen paradan 5 bin 500 TL iade alacaklar.
PttAVM sitesi üzerinden yapılacak satışlarda vergisiz olarak alınabilecek.
Öğrenciler vergisiz telefonu aldıktan sonra kullanımları incelecek. Vergisiz telefondan başka birinin yararlanmasının önüne geçilmesi için takip sistemi kurulmuş olacak.
Kaynak: Cumhuriyet gazetesi.
1696274017332.jpeg

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
PttAVM'nin ne kadar rezalet bir site olduğunu çoğumuz biliyordur, uğraşmaya değmez. Bunlar böyle devam ettiği sürece bizden de bir halt olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
SeyrekBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PttAVM'nin ne kadar rezalet bir site olduğunu çoğumuz biliyordur, uğraşmaya değmez. Bunlar böyle devam ettiği sürece bizden de bir halt olmaz.
Pttavm'den hiç alışveriş yapmadım ama şimdi şikayet okudum iyi bir yere benzemiyor

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Istemez birader, kalsın böyle yardım.
Ödeyecek 10 binim olsa neden ihtiyaç duyayım böyle rezalete?
Hani ekonomi bizi zorluyor ama dilenci de değiliz.
Balya çekerken 1 ayda daha fazlasını kazanırım ben.

Bir memur maaşı kadar bile indirim-teşvik veremeyen devlet şöyle bir kenarda dursun. Çok şükür ihtiyacım yok ama olanların da bu rezalete katlanacagini sanmıyorum.
Bi bakkal bile daha iyi bir plan yapardı bu dalkavuklardan.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu iktidar, vatandaşa vergisiz günahını bile vermezken şu vaadlere kananlara bir şey demiyorum artık. Birkaç bin musibet daha gerekiyor anlaşılan. :)

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
PTTAVM üzerinden satış yapıyorum. Çok müşteri odaklı bir platform. Bir sorun olduğunda müşteri yanlısı oluyor genelde buda bizim işimize gelmiyor. Ama kategori yöneticileri ilgililer.

Top Bottom