Neler Yeni

İki çıkışlı ekran kartına 3 monitör bağlama

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
Şuanda 2 adet monitorum var birisi eski diğeri kare monitör yani daha eski , yeni bir monitör alacağım ama ekran kartım 2 girişli (hdmı dvi ) iki adet girişe 3 ekran bağlayıp 3 farklı şey yapılabilir mi ekran kartı 1030
(bı tık görgüsüzlük var bende)

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Berkay
pek bir bilgim yok bu konuda ama internete hdmi çoklayıcılar var onlara bir bakın

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Ekran kartın çok iyi değil önermem. Şahsen 2 monitörde en fazla kullanmanızı öneririm

mertnrist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert Eren Yiğit
Şuanda 2 adet monitorum var birisi eski diğeri kare monitör yani daha eski , yeni bir monitör alacağım ama ekran kartım 2 girişli (hdmı dvi ) iki adet girişe 3 ekran bağlayıp 3 farklı şey yapılabilir mi ekran kartı 1030
(bı tık görgüsüzlük var bende)
2 Monitörü ekran kartı üzerinden diğerini anakart üzerinden sanırım kullabilirsiniz. Daha önceden 2 monitörü bu şekilde kullandım 3 monitör arasında çok fark var mı bilmiyorum bağlantıda problem oluşuturur mu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pek bir bilgim yok bu konuda ama internete hdmi çoklayıcılar var onlara bir bakın
Onlar sadece aynı görüntüyü veriyor hocam.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,267
İsim
Berk Atmaca
Beni yanlış anlamayın ama o karta 3 monitor bağlamak yerine 1 monitorün parasıyla ekran kartu upgrade yapılabilir gibi duruyor. Hani 3 monitor sadece gorünüş olarak durucakken 2 monitor + gt 1030dan iyi bir kart daha performanslı ve dediğiniz gibi gorgüsüzlük açısından daha havalı olacaktır. Yani Gt 1030la gorgüsüzlük yapmak.. neyse umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman 3 farklı monitörde 3 farklı şey yapamam heralde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beni yanlış anlamayın ama o karta 3 monitor bağlamak yerine 1 monitorün parasıyla ekran kartu upgrade yapılabilir gibi duruyor. Hani 3 monitor sadece gorünüş olarak durucakken 2 monitor + gt 1030dan iyi bir kart daha performanslı ve dediğiniz gibi gorgüsüzlük açısından daha havalı olacaktır. Yani Gt 1030la gorgüsüzlük yapmak.. neyse umarım yanlış anlaşılmamışımd

Beni yanlış anlamayın ama o karta 3 monitor bağlamak yerine 1 monitorün parasıyla ekran kartu upgrade yapılabilir gibi duruyor. Hani 3 monitor sadece gorünüş olarak durucakken 2 monitor + gt 1030dan iyi bir kart daha performanslı ve dediğiniz gibi gorgüsüzlük açısından daha havalı olacaktır. Yani Gt 1030la gorgüsüzlük yapmak.. neyse umarım yanlış anlaşılmamışımdır.
2 tane monitör zaten var ve 1 taneyi kendim alicam zaten, PC yi yeni topladım ama suanki monitör 18 inç ve kalitesiz yenisinin yanında 18 inç i kullanmayı düşünüyorum ama digeride boşu boşuna yer kaplaması diye 3 monitör nasi yapabilirim diye sorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,879
Üyeler
157,156
Son üye
RockNRogue
Top Bottom