Neler Yeni

İkinci bir internet mümkün mü?

MertSaady

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert
Dostlar evimde turkcell superonline fiber altyapısı var internetim de turkcell superonline fakat internete evdekiler bağlanınca oyun oynayamıyorum. Millenicomdan baktığımda alt yapım 100 mbps destekliyor ve 100 tl civarı turknette o civarda sundu evime ikinci bir internet çekmek yasal mı? yasalsa nasıl çekebilirim? şirket üzerine vs. dediler şirketimiz var onun üstüne alıp eve kullanabilir miyim?

noxsus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hamza Özer
Bildiğim kadarıyla 2 abonelik birden alamıyorsunuz.

cemilalkis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Cemil Alkış
Hocam 100mbps destekliyorsa kendinkini kapatıp ona geç,rahat rahat oynarsınız.
Sülaleyi doyurur o internet :D

cemilalkis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Cemil Alkış
işte hocam 2 yıllık sözleşme imzaladılar yoksa ben de geçmek isterdim
Taahüt bedeli 400küsür lira falan bildiğim kadarıyla yeni bir modem bağlatıcağınıza onu yapında şuan aklıma bir şey takıldı Unlostun evinde her odada modem vardı onlar nasıl yaptı :D

MertSaady

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taahüt bedeli 400küsür lira falan bildiğim kadarıyla yeni bir modem bağlatıcağınıza onu yapında şuan aklıma bir şey takıldı Unlostun evinde her odada modem vardı onlar nasıl yaptı :D
ya sanırsam onların işyeri diye geçiyor ben de anlamadım 1 evde 6-7 wifileri var

cemilalkis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Cemil Alkış

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
işte hocam araştırıyorum fakat bir çözüm bulamadım turknete veya millenicoma sorucam
Turkcelli arayıp 2.bir internet alabilir miyim diye sorabilirsin aramak istemiyorsan facebook üzerinden sorabilirsin cevap gelecektir.Turknet vs yavaş olduğu için müşteri hizmetleri turkcelle sor

mein

80+
Eğer dairenizde tek port varsa tek internet bağlatabilirsiniz.Şuan oturduğum evde 1 den fazla port olduğu için 1 den fazla internet bağlatabilirim.Telefon kutusunu açın ana internetin bağlı olduğu porttan başka port var mı ?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Eğer dairenizde tek port varsa tek internet bağlatabilirsiniz.Şuan oturduğum evde 1 den fazla port olduğu için 1 den fazla internet bağlatabilirim.Telefon kutusunu açın ana internetin bağlı olduğu porttan başka port var mı ?
port dediğiniz şey binada olmaz sokağınızda olur bilginize

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,296
Üyeler
153,215
Son üye
Mürsel0
Top Bottom