Neler Yeni

İkinci El Ekran Kartı Alımı Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Kayabaş
Herkese iyi akşamlar. AMD Ryzen 3 4300GE işlemcim var. Ekran kartı almak istiyorum. Kafamda 1650 ya da 1660 Super ekran kartı var. Fakat uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum. Bu iki ekran kartının olması gereken fiyatı nedir acaba? İkinci el almayı planlıyorum. Eğer olursa 2060'a kadar çıkmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
_berdan_
2500 e facebbokta palit gtx 1660 super bulunur
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu aralar 2060 pek göremiyorum. gördüklerimde rx 6600 fiyatına satıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese iyi akşamlar. AMD Ryzen 3 4300GE işlemcim var. Ekran kartı almak istiyorum. Kafamda 1650 ya da 1660 Super ekran kartı var. Fakat uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum. Bu iki ekran kartının olması gereken fiyatı nedir acaba? İkinci el almayı planlıyorum. Eğer olursa 2060'a kadar çıkmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
butce varsa işlemci de satıp yenisini almak mantıklı olur

işlemciyi sat değiştir az üstüne koya bilirsin
net bir bütçe verirsen iyi olur
amd ekran kartları 2.el çok ucuz abdullah abide demişti
bence 6600xt bakılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Kayabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemciyi sat değiştir az üstüne koya bilirsin
net bir bütçe verirsen iyi olur
amd ekran kartları 2.el çok ucuz abdullah abide demişti
bence 6600xt bakılabilir
Hocam genel olarak işimi görüyor sistem fakat biraz güç gerektiren oyunlarda sıkıntı yaratıyor. A520mh anakart var, işlemci falan değiştirince bu arkadaşıda yükseltmem falan gerekir mi bilmiyorum. AMD ekran kartı konusunda bir çok model var ne oldukları hakkında fikrim yok. O yüzden nvidia üzerinden örnek verdim. Bütçe olarak 3-3.5k arası pek geçemek istemiyorum. Üni açılacak orayada para ayırmam gerekiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,037
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom