Neler Yeni

İkinci el parçalarla bilgisayar toplamak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Yusuf Pehlivan
2. el anakart almanı kesinlikle tavsiye etmem. daha önce sütten dilimiz yandı :(

Mehmet Akif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Akif İnandı
1 garantisi varmı
2 mümkünse almadan önce git benchmark testi yap.
3. Sıfır toplamanı tavsiye ederim
Umarım yardımcı olmuşumdur. :)

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Ne kadar kullanıldığına

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Özgür Baran Karabay
Riskli baya ekran kartı ile mining yapılmış olabilir. Anakartı hasarlı olabilir. Psu arızalı olabilir. Tabi bunlar ihtimal. Benim tercihim 0 ürünler olurdu.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Görme/test etme imkanının olmadığı parçaların oyundaki değerlerini isteyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Fatih Caner Ceylan
Instagram
_fatihcanerr
Twitter
MaltKafas1
çalıştığından kesinlikle emin ol bildiğin gördüğün bi yerden almanı tavsiye ederim ekran kartı için minnig yapılmış ekran kartları ucuz olur asla asla uzak dur onlardan ve aktif kullanan birisinden kutulu bi şekilde alırsan ve garantili ürün bulabilirsen o şekilde almanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Serhat Bulut
Öncelikle her türlü garantili parça almanı tavsiye ederim. Almamışsan dikkatli ol. Her şeyin bir programı var yükte test etmek için onlarla test edebilirsin. Ramde bir sıkıntı çıkmaz test yaparsın, işlemciye pinleri yamuk mu üzerinde yanık izi var mı diye bakarsın, anakartta yamuk pin var mı slotlar portlar çalışıyor mu diye bakarsın güç kaynağını nasıl test edeceğini bende bilmiyorum diskler için hdd tune kullanırsın ekran kartı için furmark kullanıp cpuz den değerlere bakarsın rx serisi alıyorsan dikkatli olman gerekli mining olabilir. Yeni nesil bir şeyler bakıyorsan parçaları ayrı ayrı alacaksan neredeyse sıfırları ile aynı fiyatlara satıyorlar sıfır al.

Furkan1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
Öncelikle her türlü garantili parça almanı tavsiye ederim. Almamışsan dikkatli ol. Her şeyin bir programı var yükte test etmek için onlarla test edebilirsin. Ramde bir sıkıntı çıkmaz test yaparsın, işlemciye pinleri yamuk mu üzerinde yanık izi var mı diye bakarsın, anakartta yamuk pin var mı slotlar portlar çalışıyor mu diye bakarsın güç kaynağını nasıl test edeceğini bende bilmiyorum diskler için hdd tune kullanırsın ekran kartı için furmark kullanıp cpuz den değerlere bakarsın rx serisi alıyorsan dikkatli olman gerekli mining olabilir. Yeni nesil bir şeyler bakıyorsan parçaları ayrı ayrı alacaksan neredeyse sıfırları ile aynı fiyatlara satıyorlar sıfır al.
Harddisk almak istemiyorum ssd alırsam ne gibi sorun çıkabilir

Rewo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet
Bence hiç ikinci el toplama tavsiye etmem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri