Neler Yeni

İkinci el PC toplamak

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan Kızıldağ
Çeşitli internet sitelerinden 4500 tl'ye topladığım bir pc sahibindenden toplayınca 3000 civarı oluyor ama 2. Ele pek güvenmiyorum alsam pişman olurmuyum

countless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Duhan ÖÇAL
Kanka herzaman 0 daha iyi çünkü 2. el alınca bazıları hasarlı olup tamir ettirip satışa çıkartıyor yani o tamir olsa bile 1-2 ay sonra yine arızalanabilir o yüzden 2. el tercihim değil

inanc_cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
İnanç Çoban
paran varsa 0 alman daha iyi olur en azından parçaların garantisi olur

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Sıfır alma seçeneğin varken ikinci el almak mantıklı değil sıkıntı çıkabilir

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Twitter
None
Facebook
None
Ekran kartında mining yapılmış olabilir kankam. Ana kartı oc yaparken yakmış olabilir. Testleri iyi yaptıktan sonra alınabilir.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Çeşitli internet sitelerinden 4500 tl'ye topladığım bir pc sahibindenden toplayınca 3000 civarı oluyor ama 2. Ele pek güvenmiyorum alsam pişman olurmuyum
bilgisayar konusunda ikinci el gitmemeni tavsiye ederim şimdi bozuk çıkarsa yada herhangi bir sorunda ne garanti vardır ne de bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bedirhan Gök
Bence ikinci eldense sıfır almak daha iyi olacaktır. Hele ki bu dönemde.

keo4eus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ali palabıyık
Sıfır alma gibi durumun varsa sıfır al knk
2.ele güven olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
MustafaCanpolat
Teknoloji biraz şans işi dostum.Aynı parçayı ben 0 sen de ikinci el alsan belki benim sıfır parçamda hata çıkabilir.Eğer bütçeni esnetebilirsen sıfır sistem alman mantıklı.2.el de alacaksan eğer oturduğun mevkinin yakınlarında olan ilanlara bak ki gidip görüp test etme şansın olsun.2.el alıp senelerdir sorunsuz sistem kullanan arkadaşlarım çok ?

Fearlesss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Haktan
Sıfır alırsan arızasız 1-4 yıldan fazla kullanırsın fakat 2. el en fazla 1 yıl kullanırsın arızalanır arızalanınca tamir parası vereceğine git 0 dan bir pc al

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Bence 2.el alıcaksan sadece elden al yani test et öyle al çünkü parçalarda sorun olabilir yada herhangi bir sorun çıkabiliyor.2.el ucuz olabilir ama satıcının onu satma sebebi genelde pc de bir sorun olması oyüzden pek güvenme gidip az daha para ekleyip 0 alman daha güvenilir :)

Top Bottom