Neler Yeni

İkisinden birini seçecek olsanız hangisini seçerdiniz ve neden ?

tiger1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kerem alper

Bu soruya cevap verirken şunu da gözönünde bulundurursanız sevinirim. Oyun oynamayacağım. Oyun için 32 inç monitörüm var zaten. Sadece webde gezinmek ve yayın izlemek için alacağım.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Aoc olan modeli bir çok aimonitörle karşılaştırdım fakat daha rakip bulamadım bir de sizin attığınız modelle karşılaştırayım.

tiger1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kerem alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aoc olan modeli bir çok aimonitörle karşılaştırdım fakat daha rakip bulamadım bir de sizin attığınız modelle karşılaştırayım.
Hocam samsung olan 27 inç 1080p ips kategorisinde en ucuz monitör. Hani onu şu açıdan seçtim. Aoc zaten gayet iyi görüntü açısından fakat 2000 TL fazla vermeye gerek var mı ? Samsung da zaten aynı işlevi görecek. Tek farkları var. Samsung 75 hertz aoc 180. Asıl monitörüm 240 hertz olduğu için acaba 75 hertz rahatsız eder mi onu düşünüyorum bir yandan.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Yani paran aslında dediğinize göre samsung alınabilir fakat inceledim de hiçbir espirisi de yok o fiyatlarda başka bildiğin monitör var mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hz olarak gmzünüz 240 a alışık olduğu için muhtemelen mouse oynatırken bile fark hissedersin.

tiger1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kerem alper
Yani paran aslında dediğinize göre samsung alınabilir fakat inceledim de hiçbir espirisi de yok o fiyatlarda başka bildiğin monitör var mı ?

Hz olarak gmzünüz 240 a alışık olduğu için muhtemelen mouse oynatırken bile fark hissedersin.
Hocam bir ucuz monitör seçtim bir tane de pahalı seçtim. İkisinin ortasında farklı monitörler de vardır illaki. Fakat alacaksam ya şu samsungu alıp geçeyim. Çünkü daha ucuzu yok. Ya da daha iyisi olsun dersem alınabilecek tek seçenek AOC.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Dostum paran var ise AOC olanı vur geç ya yarın öteki monitöre bir şey olur Allah korusun ya da nakite ihtiyacın olur satcak olursun ne bileyim bir sürü olay oluyo hayatta. 2. monitörün de şöyle baba bi monitör olsun da rahat et.

tiger1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kerem alper
Dostum paran var ise AOC olanı vur geç ya yarın öteki monitöre bir şey olur Allah korusun ya da nakite ihtiyacın olur satcak olursun ne bileyim bir sürü olay oluyo hayatta. 2. monitörün de şöyle baba bi monitör olsun da rahat et.
Tamamdır ozaman diyorsun ki elinin altında iyi bir şey olsun. O halde AOC alayim fakat son bir sorum olacak. Senin kendi önerin var mı ? Yani AOC'dan ziyade şunu al gibisinden. Gerek yok AOC iyi diyorsan alıyorum.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Valla yakın bi arkadaşım var sistem aldık fakat monitör yok daha alıcaz inşallah. Ona da aynı bu modelin 24 inç olanını alıcaz. Bir çok monitör ile de karşılaştırdım en çok lenovo legion r25i-30 ile arada kaldım ama AOC daha ağır bastı.

Son etkinliklerimden son yazdığım konuya bakar mısın dostum ? Değişik bir konu dönmüş AOC ile ilgili.

tiger1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kerem alper
Valla yakın bi arkadaşım var sistem aldık fakat monitör yok daha alıcaz inşallah. Ona da aynı bu modelin 24 inç olanını alıcaz. Bir çok monitör ile de karşılaştırdım en çok lenovo legion r25i-30 ile arada kaldım ama AOC daha ağır bastı.

Son etkinliklerimden son yazdığım konuya bakar mısın dostum ? Değişik bir konu dönmüş AOC ile ilgili.
hocam lenovo legion r25i-30 monitörü ben de düşünmüştüm fakat sakın almayın. Hepsiburada kullanıcı yorumlarına bakarsanız eğer monitörde stand by sorunu varmış. Kronik arızalı yani. Monitör kendini kapatıyormuş ve açılmıyormuş. Sakın almayın.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
hocam lenovo legion r25i-30 monitörü ben de düşünmüştüm fakat sakın almayın. Hepsiburada kullanıcı yorumlarına bakarsanız eğer monitörde stand by sorunu varmış. Kronik arızalı yani. Monitör kendini kapatıyormuş ve açılmıyormuş. Sakın almayın.
Eyvallah dost bilgi için.

Top Bottom