Neler Yeni

İlk defa pc topluyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cem Öztürk
Akşam sana toplicam veya hazır sistem bakicam beyaz çok pahalı ve fiyat performans in dışına çıkarıyor en basitinden ekran kartı 4070ti koysan beyaz 23500 TL fi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akşam sana toplicam veya hazır sistem bakicam beyaz çok pahalı ve fiyat performans in dışına çıkarıyor en basitinden ekran kartı 4070ti koysan beyaz 23500 TL filan
sağolasın abi sen gene beyaz da bak 4070 çok önemli değil 3060ti yada 3060 da yeter ama dediğim gibi beyaz olursa daha güzel olur

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,710
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

sağolasın abi sen gene beyaz da bak 4070 çok önemli değil 3060ti yada 3060 da yeter ama dediğim gibi beyaz olursa daha güzel olur
Anladım beyaz sevdalısı seni 😂

40k lık pcye 3000 serisi yakışı kalmak sana toplar 4000 serisinden kaliteli bir şey kürşat komutan
.

cArnas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Ünver
boyle bır sıstem topladım ekran kartı hariç 21k ya ıstegınıze gore markaları degıstırebılırsınız burada ekran kartını bulamadım ama ekran kartını ayrı olarak alıp kendınız takabılırsınız zaten fırmalarda ekran kartını kutuda gonderıyor yıne sız takıosunuz her turlu
ekran kartıda bu gıdıp magazasından alabılırsınız totalde 40 k ya bu sistemı alabılırsınız hocam

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cem Öztürk
boyle bır sıstem topladım ekran kartı hariç 21k ya ıstegınıze gore markaları degıstırebılırsınız burada ekran kartını bulamadım ama ekran kartını ayrı olarak alıp kendınız takabılırsınız zaten fırmalarda ekran kartını kutuda gonderıyor yıne sız takıosunuz her turlu
ekran kartıda bu gıdıp magazasından alabılırsınız totalde 40 k ya bu sistemı alabılırsınız hocam
teşekkür ederim hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,932
Üyeler
147,036
Son üye
mustfkn71
Top Bottom