Neler Yeni

İlk günden windows etkinleştir yazısı

helicol

80+
Merhaba arkadaşlar freedos laptop umu bu sabah w10 ile kurdum(lisanssız olarak). Şimdi bi baktim windows etkinleştirme fligranı gelmiş sağ alta ?? Normali bu mu, bir yerden okumuştum 3 aylık bir deneme sürümü olması gerekmiyor muydu ? Sabah kurulumdan beri özellikler kilitli zaten duvar kağıdını falan değiştiremiyorum normali bu mu arkadaşlar yoksa erken mi oldu bende, yardimci olursaniz çok sevinirim.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,128
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Merhaba arkadaşlar freedos laptop umu bu sabah w10 ile kurdum(lisanssız olarak). Şimdi bi baktim windows etkinleştirme fligranı gelmiş sağ alta ?? Normali bu mu, bir yerden okumuştum 3 aylık bir deneme sürümü olması gerekmiyor muydu ? Sabah kurulumdan beri özellikler kilitli zaten duvar kağıdını falan değiştiremiyorum normali bu mu arkadaşlar yoksa erken mi oldu bende, yardimci olursaniz çok sevinirim.
Buradan etkinleştirin hocam ;

helicol

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam evet onu okudum teşekkür ederim yine de, ama bendeki bu durumu anlamadim normal mi yani ilk günden uyarı vermesi

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Normal windows etkin değil. Arkadaşın attığı linkten yapabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,671
Üyeler
152,303
Son üye
brttt
Top Bottom