Neler Yeni

Öneri İlk motor için tavsiye istiyorum

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Bütçe
6000
İlk defa motosiklet kullanacağım ailem bana kanuni resa 125 aldı ben de kaskımı montumu falan alıcam 5000 TL bütcem var tam takım olarak kask/mont/eldiven/pantolon/ayakkabı önerebilir misiniz.

Ayrıca motorumu dışarda tutacağım için zincir kilit/disk kilit ve branda önerir misiniz. (bütce 750/1000 TL)

Şimdiden vakit ayıranlara teşekkür ederim.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama açıklamaya detay yazıyorum, motor için tavsiye yazmışım motor tavsiyesi yazmamışım ki yani genel bir konu başlığı attım ben orda. Hata yaptıysam kusuruma bakma.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,437
İsim
uwu
Ama açıklamaya detay yazıyorum, motor için tavsiye yazmışım motor tavsiyesi yazmamışım ki yani genel bir konu başlığı attım ben orda. Hata yaptıysam kusuruma bakma.
motorla aran iyi değilse bnce hiç bulaşma sonuçları bazen düşünemiyeceğin kadar kötü olabiliyor

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zaten amacım o güvenli şekilde motor kullanmak istiyorum yani kendi güvenliğim için ekipman önerisi istiyorum. sonuçlarının ne olacağının farkındayım her gün etrafımda olan biteni görüyorum.

Peak2Core

80+
5000 TL ye düzgün bir kask bile bulamazsın dostum. Güvenlik diyorsan bu konularda paraya kıyacaksın. Arai, shoei, agv, bell, nolan, hjc, scorpion gibi kasklar belli standartların üzerinde kaliteli kasklardır. Sharp testinden muhakkak 5 yıldız alması lazım kafana takman için. Biliyorum bütçen değil ama 12 yıllık motosiklet sürücüsü olarak söylüyorum bunu. Önce ekipman sonra kalan parayla ekipman alınması gerekli. En kötü ls2 ye kadar düş. Mont eldiven dizlik pantolon bot bunlar için harcayacağın tutar daha fazla olur.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
EFEKAN SARIKAYA
5000 TL ye düzgün bir kask bile bulamazsın dostum. Güvenlik diyorsan bu konularda paraya kıyacaksın. Arai, shoei, agv, bell, nolan, hjc, scorpion gibi kasklar belli standartların üzerinde kaliteli kasklardır. Sharp testinden muhakkak 5 yıldız alması lazım kafana takman için. Biliyorum bütçen değil ama 12 yıllık motosiklet sürücüsü olarak söylüyorum bunu. Önce ekipman sonra kalan parayla ekipman alınması gerekli. En kötü ls2 ye kadar düş. Mont eldiven dizlik pantolon bot bunlar için harcayacağın tutar daha fazla olur.
bilgiler için teşekkür ederim daha fazla bütçe ayıracağım, bana da ls2 yi önerdiler ama birçok modeli var neye göre karar vereceğim nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum herkes ece22.05 olmayan kaskı alma diyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,558
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom