Neler Yeni

Yardım İlk motorumu seçmekte zorlanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
AliEmirGörkem
Bütçe
135000
Merhaba.A1 ehliyet alıyorum ve ilk motorum olacak.Aklımda Fr 177 ve yuki taro cg2 var.Racing türü seviyorum.Sizce bu iki motordan hangisini almalıyım.Önerdiğiniz 125cc racing motor varsa lütfen yazın.125cc lere göre hızlı ve ivmeli bir motor istiyorum bu konuda yuki beni cezbetti ancak verilerin ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum.[/ISPOILER]

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Semih Aydın
Supersport seviyordum ancak başlangıçta düşüp kaldırman + ağırlık daha az olsun diye grenajsız, daha hafif naked bir motor öneririm.
Şahsen yeni dominar d250 aldım gelmesini bekliyorum gelsin sürmesini sıfır motorda öğrenicem çünkü 2. el sıfırdan daha pahalı ülkemde :D
Umuyorum Rodajını çok iyi yapabilirim

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,747
İsim
ege erdem demirelli
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
AliEmirGörkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Supersport seviyordum ancak başlangıçta düşüp kaldırman + ağırlık daha az olsun diye grenajsız, daha hafif naked bir motor öneririm.
Şahsen yeni dominar d250 aldım gelmesini bekliyorum gelsin sürmesini sıfır motorda öğrenicem çünkü 2. el sıfırdan daha pahalı ülkemde :D
Umuyorum Rodajını çok iyi yapabilirim
Abi 172 boyum var almayı düşündüğüm motor da ideal.Güçlü bir vücudum var yani motoru devirmekten endişelenmiyorum😎.Abi motorun(yuki taro gp 2) 0 ı 120 bin sahibindende 137 yazmışlar gittim bayiye sordum 2024 stoğu ne zaman gelir diye 1 aya gelir dediler ne kadar olur dedim 120 bine 15 20 ekle dediler.Birde abi rodaj ne sorması ayıp.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Semih Aydın
Abi 172 boyum var almayı düşündüğüm motor da ideal.Güçlü bir vücudum var yani motoru devirmekten endişelenmiyorum😎.Abi motorun(yuki taro gp 2) 0 ı 120 bin sahibindende 137 yazmışlar gittim bayiye sordum 2024 stoğu ne zaman gelir diye 1 aya gelir dediler ne kadar olur dedim 120 bine 15 20 ekle dediler.Birde abi rodaj ne sorması ayıp.
Motor sana hiç kullanılmamış gelecek.
Sıfır motorun içindeki ince yağın bütün motora (ZORLAMADAN) yedirmen + motorun içinde mikro çatlaklar oluşturmaman lazım.
Rodajı kötü yaparsan 8bin devirde kesiciye giren motor 4000 devirde kesiciye girer.
Yakıt + max sürat + ortalama süratini etkiler.
Ben naked aldım süper sport kullanırım diyordum nakeda da alışmam zaman alacak gibi :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,327
Üyeler
141,120
Son üye
Dnzklc
Top Bottom