Neler Yeni

Yardım İmei Numarası Klonlanmıştır Diye Mesaj Geldi

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
xxxxxx numaralı imei numarası klonlanmıştır 30 gün içerisinde kapatılacaktır diye...

Arkadaşlar cihazımda 2 adet imei numarası var *#06# ile sorgulama yaptığımda , bana gelen imei numarası ile telefonumdaki imei numaraları eşleşmiyor...
-Mi 11t pro kullanıyorum , gelen mesajdaki imei numarasını e devletten sorguladığım zaman General Mobile diye bir telefon modeli çıkıyor bu neden olabilir ,şimdi benim kullandığım mi 11t pro kapanacak mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
furkan us
telefonu nerden aldınız yurtdışı bi telefon mu ?

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aldıktan sonra imei attınız mı veya attırdınız mı

Sim1-sim2 muhabbeti var dediler atıldıım bilmiyorum şimdi hocam yalan söylemiyim...

-Başka bir telefonun imei atıldı kesin, gittiler yine aynı imei başka telefona attıkları için bu mesaj aldım sanırım doğrumu anlamışım...
-Kendim kullanmadıgım bir cihaz götürsem daha faydalı olacak gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
atılan imei sana mı ait

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Selim
Sim1-sim2 muhabbeti var dediler atıldıım bilmiyorum şimdi hocam yalan söylemiyim...

-Başka bir telefonun imei atıldı kesin, gittiler yine aynı imei başka telefona attıkları için bu mesaj aldım sanırım doğrumu anlamışım...
Doğru anlamışsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
furkan us

hocam peki imei atıldıktan sonra hiç sım kartı yuvasını değiştirdiniz mi veya telefonu güncellediniz mi

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
hocam peki imei atıldıktan sonra hiç sım kartı yuvasını değiştirdiniz mi veya telefonu güncellediniz mi

Bunların hiçbiri olmadı

Doğru anlamışsınız.
aldığım yer ile görüşme gerçekleştirdim o cihaza ait olmasının imkanı yok diyor abi adam anlamadım gitti
gelen mesajda ki imei ile , telefonda sorgulama yaptığım imei numaraları farklı bana neden böyle bir mesaj gelir ki

mesut3467

80+ Bronze
Telefoncular suçu kendilerinde hiçbir zaman bulmazlar. Belli ki klonladıkları telefon kullanımda. Fakat genelde bu mesaj gelse bile telefonun kullanımında sorun olmuyor. İçim rahat etsin diyorsan sana ait kırık bir telefonun imeisi ile kayıt yaptırmayı isteyebilirsin.

Attırdığın İMEİ numarasına dikkat et. Çalıntı veya terör kapsamında kullanılan bir telefona aitse başın ciddi anlamda ağrır.

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Telefoncular suçu kendilerinde hiçbir zaman bulmazlar. Belli ki klonladıkları telefon kullanımda. Fakat genelde bu mesaj gelse bile telefonun kullanımında sorun olmuyor. İçim rahat etsin diyorsan sana ait kırık bir telefonun imeisi ile kayıt yaptırmayı isteyebilirsin.

Attırdığın İMEİ numarasına dikkat et. Çalıntı veya terör kapsamında kullanılan bir telefona aitse başın ciddi anlamda ağrır.

aldığım yere giderim de çok fazla yol mesafesi var gözümde almıyor , ikilemde kaldım ya

Top Bottom