Neler Yeni

İmzadaki sistemimde neleri yükseltmem lazım ?

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Arkadaşlar böyle darboğaz yapmayacak şekilde neleri yükseltmem lazım yardımcı olursanız sevinirim . Şuan çok acil değil dediklerinize göre indirim kovalıcam buldum mu değiştiririm.

Oynadığım ve oynayacağım pyunlar : rainbow 6s
Cod warzone
Cs go
Fifa
Lol
Valorant
Rdr2
Uncharted serisi
Mafia serisi

Daha var kısacası her türlü oyunu oynamayı seviyorum

ps ve ai de tasarım da yapmaya çalışıyorum belki ilerde yayın açarım ama belli değil yayın için gerek yok şuan

Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar böyle darboğaz yapmayacak şekilde neleri yükseltmem lazım yardımcı olursanız sevinirim . Şuan çok acil değil dediklerinize göre indirim kovalıcam buldum mu değiştiririm.

Cod warzone
Cs go
Fifa
Lol
Valorant
Rdr2
Uncharted serisi
Mafia serisi

ps ve ai de tasarım da yapmaya çalışıyorum belki ilerde yayın açarım ama belli değil yayın için gerek yok şuan

Teşekkür ederim
Ssd yetmiyor bu arada anakartıma 2. Ssd takılıyor mu yoksa sıfırdan 1tb filan mı alıp takmam lazım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Cod warzone
Cs go
Fifa
Lol
Valorant
Rdr2
Uncharted serisi
Mafia serisi

Teşekkür ederim

Ssd yetmiyor bu arada anakartıma 2. Ssd takılıyor mu yoksa sıfırdan 1tb filan mı alıp takmam lazım
Anakartın B450M-A/B450M-K ikisinden biri olabilir çok detaylı yazmamışsın direk m.2 takamazsın tek yuvası var sata alabilirsin yada m.2 dönüştürücü alıp x1 yuvasında kullanabilirsin (ekran kartına değebilirmi değmezmi diye bak yoksa başın ağrıyabilir ve aldığınla kalırsın)
İşlemciyi 5600 e yükseltebilirsin Soğutma yoksa eğer soğutma alabilirsin iyi bir kule tipi soğutucu işini görecektir
Ekran kartını yükseltebilirsin rx6600,3060,3060Ti,4060 gibi onun harici yapılacak pek birşeyi yok

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
İşlemci ve ekran kartı yükseltmesi yeter. Bu da pahalı olur. Ben 5700X3D tavsiye ederim ama ekran kartı da eklenince 20bin üstü fiyat çıkar. Onun yerine bu sistemi olduğu gibi bırakıp sıfır DDR5 RAM ve işlemcili yeni bir sistem alman daha mantıklı.

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın B450M-A/B450M-K ikisinden biri olabilir çok detaylı yazmamışsın direk m.2 takamazsın tek yuvası var sata alabilirsin yada m.2 dönüştürücü alıp x1 yuvasında kullanabilirsin (ekran kartına değebilirmi değmezmi diye bak yoksa başın ağrıyabilir ve aldığınla kalırsın)
İşlemciyi 5600 e yükseltebilirsin Soğutma yoksa eğer soğutma alabilirsin iyi bir kule tipi soğutucu işini görecektir
Ekran kartını yükseltebilirsin rx6600,3060,3060Ti,4060 gibi onun harici yapılacak pek birşeyi yok
Teşekkür ederim ssd işi sıkıntılı en kötü hşkayeli oyunları oynayıp silip başkasına geçerim işlemci ve ekran kartı değişimi yeter mi diyorsun .

Bakır soğutmalı işlemci soğutucu almıştım 100 ü görüyodu nerdryse şimdi 70 80 arası

Ekran kartını 4060 yapıp işlemci kalsa çok sıkıntı olur mu işlemciyle uğraşması çok sıkıntılı ama macun da değişmem lazımdı çıkarmışken değiştirmek de mantıklı

İşlemci ve ekran kartı yükseltmesi yeter. Bu da pahalı olur. Ben 5700X3D tavsiye ederim ama ekran kartı da eklenince 20bin üstü fiyat çıkar. Onun yerine bu sistemi olduğu gibi bırakıp sıfır DDR5 RAM ve işlemcili yeni bir sistem alman daha mantıklı.
Teşekkür ederim evet ya ekran kartı tek başına nerdeyse sistemle aynı fiyata gelecek 0dan almak da mantıklı ama bilgisayar satılmadan alamam satmakta uğraştırıyor değişik durum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam ucuz yollu olması adına ikinci el ekran kartı alabilir sonuçta 3070 vs rahat bulur 10k ya işlemciyide 5600 yapar 4-5k falan para harcar soğutucuda alırsa 5700x3d 9k cidden pahalı yoksa bende 5700x3d almasını isterdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz