Neler Yeni

İmzamdaki Sistemden Nasıl Bir Sisteme Geçebilirim ?

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım

Öncelikle belirteyim sistemim bana yeterli geliyor ama yaza doğru yükseltmek istiyorum. O yüzden hazır sistem önerisi falan yapmanıza gerek yok.
CPU:
GPU:
Anakart:
olarak belirtmeniz yeterli olacaktır. Yaza doğru hazır sistem bakacağım. O zaman hazır sistem önerilerinizi alırım.

CPU olarak İntel, GPU olarak Nvidia olsa daha iyi olur. Ama AMD önerilerine açığım. Teşekkür ederim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali

Öncelikle belirteyim sistemim bana yeterli geliyor ama yaza doğru yükseltmek istiyorum. O yüzden hazır sistem önerisi falan yapmanıza gerek yok.
CPU:
GPU:
Anakart:
olarak belirtmeniz yeterli olacaktır. Yaza doğru hazır sistem bakacağım. O zaman hazır sistem önerilerinizi alırım.

CPU olarak İntel, GPU olarak Nvidia olsa daha iyi olur. Ama AMD önerilerine açığım. Teşekkür ederim.
hocam benzer sistemlerimiz var 2/3 yıl daha götürür gta 6 çıktığında yükseltirsiniz

mobilden bakanlar için arkadaşın sistemi bu
1703690705871.png

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam benzer sistemlerimiz var 2/3 yıl daha götürür gta 6 çıktığında yükseltirsiniz

mobilden bakanlar için arkadaşın sistemi bu Alıntıyı görüntüle
Hocam seneye 11 olacağım TYT üstüne AYT de gelmiş olacak. O yüzden yükseltme yapmak istedim. Ama babam pek sıcak bakmadı. Daha yeni aldık diyor. Sistemi Mayısta aldım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Hocam seneye 11 olacağım TYT üstüne AYT de gelmiş olacak. O yüzden yükseltme yapmak istedim. Ama babam pek sıcak bakmadı. Daha yeni aldık diyor. Sistemi Mayısta aldım.
kalsın hocam yükseltirsen ssd fln bak şuan fhd için gayet yeterli garantinin bitmesine 3/4 ay kala satıp hazır sistem alırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom