Neler Yeni

İnca Dolandırıcı mı? İnca Hakkında

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
Evet İnca Dolandırıcı mı? Bugün bunu konuşacağız
İnca dolandırıcı değil peki neden?
İnca ilk şans çarkıdan insanlar ne kazandıysa gönderdi mesala bana klavye mouse seti çıktı ve geldi peki 2. Haftaki şans çarkında ne oldu saat 19:40'lardan sonra herkese inca ikg 451 çıkmaya başladı ve bu gerçekten şaşırtıcı idi çünkü kazanma şansı yüzde 50 idi ve bu kırmızı bir şey idi yani nerdeyse imkansız gibiydi ve ben konumda insanlara bir bug olduğunu heveslenmemeleri gerektiği söyledim ama maalesef insanlar heveslendi genede ve inca bugün bir açıklama yaptı uygulamaya siber saldırı olduğunu ve ara verdiklerini söylediler pek şaşırmadım açıkçası göndermiyecekleri belli idi zaten çünkü herkese bu klavyenin çıkması imkansız idi bunu çok kez söyledim incadan dolandırıldım diye konu açmanıza gerek yok çünkü 1 kuruşunuz bile gitmedi ha kandırıldım diye konu açsanız anlarım ama zaten göndermiyecekleri belli idi benim inca ile hiç bir bağım yok inca ajanı falanda değilim bazı arkadaşlar beni suçlamış ama ben çok kez kimseye heveslenmemesi gerektiğini söylemiştim saat 19:44'den önce ürün kazananlara ürünler gönderilecek diye biliyorum.
IMG-20210628-WA0003.jpg

Bieshala

80+ Bronze
Evet İnca Dolandırıcı mı? Bugün bunu konuşacağız
İnca dolandırıcı değil peki neden?
İnca ilk şans çarkıdan insanlar ne kazandıysa gönderdi mesala bana klavye mouse seti çıktı ve geldi peki 2. Haftaki şans çarkında ne oldu saat 19:40'lardan sonra herkese inca ikg 451 çıkmaya başladı ve bu gerçekten şaşırtıcı idi çünkü kazanma şansı yüzde 50 idi ve bu kırmızı bir şey idi yani nerdeyse imkansız gibiydi ve ben konumda insanlara bir bug olduğunu heveslenmemeleri gerektiği söyledim ama maalesef insanlar heveslendi genede ve inca bugün bir açıklama yaptı uygulamaya siber saldırı olduğunu ve ara verdiklerini söylediler pek şaşırmadım açıkçası göndermiyecekleri belli idi zaten çünkü herkese bu klavyenin çıkması imkansız idi bunu çok kez söyledim incadan dolandırıldım diye konu açmanıza gerek yok çünkü 1 kuruşunuz bile gitmedi ha kandırıldım diye konu açsanız anlarım ama zaten göndermiyecekleri belli idi benim inca ile hiç bir bağım yok inca ajanı falanda değilim bazı arkadaşlar beni suçlamış ama ben çok kez kimseye heveslenmemesi gerektiğini söylemiştim saat 19:44'den önce ürün kazananlara ürünler gönderilecek diye biliyorum.
Alıntıyı görüntüle
Şey Ben Ev Adresimi , E-Posta Adresimi , İsmimi Ve Soyismimi Wp Hattından Verdim Bir Sorun Olur Mu ? Apk Uygulamasını İndirmedim Tarayıcı Üzerinden Çekilişe Katıldım .

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,723
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Saat 18:00 gibi RGB Mouse Pad kazandım , inşallah gelir.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Inca konusu açıp 10K hit alsaydım ben de İnca'yı savunurdum :D

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,010
İsim
Şahin Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,866
İsim
Okan Aslantaș
Gerci ben 1 tisort 2 sapka kazandim. Saat 2 3 civarlarindaydi. Verirler ins Benimkileri

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap