Neler Yeni

Yardım İnce hesap satmadığı ürünün parasını çekti elim ayağım titriyor lütfen yardım edin

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
asgari ücreti diyip 1k lik mouse almakta nerden baksan gral hareket :kekw:
mouse değil kulaklık bu bir ikincisi aile evınde yaşıyorum fatura gıda gibi aylık harcamalarım olmadığı için askeri ücret ile çok rahat geçiniyorum

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,743
İsim
Kadir
bazı firmalarda verdiğin sipariş sonradan yansıyor kimi zaman giriş çıkış yap yarın bak

WhoCares

80+ Gold
mouse değil kulaklık bu bir ikincisi aile evınde yaşıyorum fatura gıda gibi aylık harcamalarım olmadığı için askeri ücret ile çok rahat geçiniyorum
Aga nasıl çökmezler para çekilmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden dalgaya alıyorsun asgeri ücretle geçinmeye çalışan bir insandan ne bekliyorsun
baya tutarlı cevaplar bol şans :kekw:

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
ben böyle durumlarda çok panik oluyorum hocam internet fazla alışveriş yapan biri değilim baktım bir çok şey internet de çok daha ucuz daha yeni yeni alışveriş yapıyorum trendyol hepsibura da da çok alışveriş yaptımda onlar güvenilir firma sıkıntı çekmedim ince hesaptan ilk defa alışveriş yapmaya çalışdım
Hocam anlıyorum, elbette başta heyecan yapmanız normal. Buraya sormanız da iyi olmuş. Ama artık bir nefes alıp sakinleşin, gördüğünüz gibi herkes sorun olmayacağını belirtiyor zaten. Sorun olursa da tekrar yazarsınız, tekrar yardımcı olmaya çalışırız. Bu kadar kişinin anlattıklarına rağmen bu kadar heyecan yapmaya devam etmenize gerek yok. İyi forumlar dilerim. :)

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
Yok hocam ya siz arayın onlar herşeyi detaylıca anlatır sonradan iade ederler oaranızı dert etmeyin

Ayn knk
Hocam şimdi siparişler sekmesinde girip başarısız siparişlere tıkladım bir adet o aldığım ürünü gösteriyor
et42y.PNG

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
Ömer
Bastım şimdi çıkan yere burda anlatıklarımı yazacağım sanarım
Yazın hocam dediğim gibi paranız iade edilir ama bilmediğiniz sitelerden bir şey alınca buraya konu açın

N-sar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ensar Demirkaya
Instagram
ensar_demirkaya
Steam
N-sar
baya tutarlı cevaplar bol şans :kekw:
Asgari ücret aldığım için 1150TL çok para bana göre bilmiyorum size çok gelmemiş olabilir aylık kazancınızı bilmediğim için bir şey diyemem

Yazın hocam dediğim gibi paranız iade edilir ama bilmediğiniz sitelerden bir şey alınca buraya konu açın
Teşekkür ettim hocam çok sağolun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,285
Üyeler
157,221
Son üye
Ozgur140
Top Bottom