Neler Yeni

incehesaba büyük isyan kapida

Bariske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Barış
Abdullah ne kadar güzel bir sistem topladığının farkındayım ve teşekkür ediyorum forumda bizimle ilgilenmen de çok güzel burda ben ve çoğu arkadasim asla seni suçlamıyoruz bilgisayardan anlamamama rağmen senin samimiyetine güvenerek bu sistemi direk aldım burada incehesapin yeterli desteği veremediğini düşünüyorum ilk 200 den olmama rağmen 12 gün gecti ve hala tık yok müşteri hizmetleri desen 50 dakika bekliyorum ve yüzüme kapatiyorlar bu süreçte kendi adıma bekleyecegimin farkındayım ve önemli değil bu süreçten sonra incehesabin destegini geliştirmesini istemeni istiyorum teşekkür ederim

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sistem ilgili yorum yazan arkadaşlar yorumlarına sipariş ekranın görüntüsünü eklerse ben de inceyle ona göre konuaşabilirim. Bu adam ilk 200'de bu adamın kargosu nerede derim. Böyle o kadar karışık bir ortam varki şuan burada.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
samet ermişoğlu
Sistem ilgili yorum yazan arkadaşlar yorumlarına sipariş ekranın görüntüsünü eklerse bende inceyle ona göre konuaşabilirim. Bu adam ilk 200'de bu adamın kargosu nerede derim. Böyle o kadar karışık bir ortam varki şuan burada.
benden sonra sipariş numarası olan ve sistemde değişiklikte ekleme çıkarmada yok tamamen aynı sistem nasıl oluyorda benden önce eline geçiyor benim kaç gün oldu alalı daha bu aşamada bekliyor anlamış değiliz valla
Screenshot_20200501-145419_Chrome.jpg

Bariske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Barış
Sistem ilgili yorum yazan arkadaşlar yorumlarına sipariş ekranın görüntüsünü eklerse bende inceyle ona göre konuaşabilirim. Bu adam ilk 200'de bu adamın kargosu nerede derim. Böyle o kadar karışık bir ortam varki şuan burada.
Süpersin şimdiden teşekkür ederim

Ekler

• Screenshot_20200501-145949.png
    Screenshot_20200501-145949.png
    204.9 KB · Hit: 55

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Hocam bende ilk 250 deyim kesin.
569891 sipariş no

Son düzenleme:

Rexusdeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mücahit
20200501_150430.jpg
Sipariş no 569931 ilk 250 deyim mouse hediye kısmında gözüküyor

devilking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Dogukan

ilk sipariş verenlerdenim belkide hala montaj aşamasında ne desem boş..

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet

beritankorkusuz

80+ Silver
Savnup durmayın şu işi ya kaç milyon TL para kaldıdı adamlar. Gitsin kaymakamlıktan izin asın çalışmak için diğer teknoloji siteleri gibi.
Adamlar kargoya versede keşke kargo geç dağıtsa.Hala ödeme onaylandı yazıyor. Yok kargoda kota varmış bilmem ne varmış diye bide birşeyler diyorlar. Milyonlarla oyna ama bu sistem için önlem almaya kafan basmasın.
Çalışanların sağlığı senin sisteminden önemli mi ? , Kaç haftadır üst üste sokağa çıkma yasağı var İstanbul ' da nasıl kargoya versinler ? Kendinize gelin bu yorumu gördükçe kafayı yiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
IMG_20200501_151558.jpg

Teşekkürler.

Bariske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Barış
Sistem ilgili yorum yazan arkadaşlar yorumlarına sipariş ekranın görüntüsünü eklerse ben de inceyle ona göre konuaşabilirim. Bu adam ilk 200'de bu adamın kargosu nerede derim. Böyle o kadar karışık bir ortam varki şuan burada.
Ne diyorlar bizide haberdar eder misin

Top Bottom