Neler Yeni

incehesaba büyük isyan kapida

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Çalışanların sağlığı senin sisteminden önemli mi ? , Kaç haftadır üst üste sokağa çıkma yasağı var İstanbul ' da nasıl kargoya versinler ? Kendinize gelin bu yorumu gördükçe kafayı yiyorum.
Çalışanların sağlığı yasak olmadığı günlerde dışarısı kalabalıkken çalıştırılırken bozulmuyorda yasak günlerinde kimse yokken izin alıp çalışınca mı bozuluyor ?? Sağlığı düşünen firma hiç çalıştırmaz. Ama madem çalışıyorsa yasak günleri çok daha sağlıklı emin ol

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Çünkü mağdur ediyorlar.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Sistem ilgili yorum yazan arkadaşlar yorumlarına sipariş ekranın görüntüsünü eklerse ben de inceyle ona göre konuaşabilirim. Bu adam ilk 200'de bu adamın kargosu nerede derim. Böyle o kadar karışık bir ortam varki şuan burada.

Ekler

• 517269E8-89B4-45F5-ADA9-0CB6FF4D7067.png
    517269E8-89B4-45F5-ADA9-0CB6FF4D7067.png
    140.4 KB · Hit: 77

beritankorkusuz

80+ Silver
Çalışanların sağlığı yasak olmadığı günlerde dışarısı kalabalıkken çalıştırılırken bozulmuyorda yasak günlerinde kimse yokken izin alıp çalışınca mı bozuluyor ?? Sağlığı düşünen firma hiç çalıştırmaz. Ama madem çalışıyorsa yasak günleri çok daha sağlıklı emin ol
Kardeşim il genelinde yasak oluyor. Daha fırınları bile sınırlı sayıda imkan vermişken Pc için mi verecekler. Biraz mantıklı konuşun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim il genelinde yasak oluyor. Daha fırınları bile sınırlı sayıda imkan vermişken PC için mi verecekler. Biraz mantıklı konuşun.
Konuşmadan önce de düşünün

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Kardeşim il genelinde yasak oluyor. Daha fırınları bile sınırlı sayıda imkan vermişken PC için mi verecekler. Biraz mantıklı konuşun.

Konuşmadan önce de düşünün
valla veriyorlar sana çevremden bir sürü örnek vereyim. Valilikten izin almak kolay alanlar var çevremden. Ben biliyorum söylüyorum bak.
Ayrıca az önce sağlık diyordun onu gayet güzel açıkladım şimdi izin diyorsun bunuda açıkladım. Başka arayışlara girme bence 😂

beritankorkusuz

80+ Silver
valla veriyorlar sana çevremden bir sürü örnek vereyim. Valilikten izin almak kolay alanlar var çevremden. Ben biliyorum söylüyorum bak.
Bu izni alanlar sağlşığını düşünmeyen kişiler , benim babamda izin veriyor ama bazı durumlarda veriliyor. Kafaya göre vermiyorlar. Ki izin verdikleri kişiler şirketler değil bireysel . Ayrıca izin alan kişilerde sağlığını düşünmeyen veya ciddi anlamda öenemli işi olan kişler. Asla bir pc için milletin çalıştırılması etik değil.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Bu izni alanlar sağlşığını düşünmeyen kişiler , benim babamda izin veriyor ama bazı durumlarda veriliyor. Kafaya göre vermiyorlar. Ki izin verdikleri kişiler şirketler değil bireysel . Ayrıca izin alan kişilerde sağlığını düşünmeyen veya ciddi anlamda öenemli işi olan kişler. Asla bir PC için milletin çalıştırılması etik değil.
Kardeşim sen anlamıyor musun bak diyorum ki. Yasak günleri daha sağlıklı. Ben sağlık sektöründeyim yav 2 kere 2 4 neyini anlamıyorsun ? İzni alanlar gayet daha iyi günde çalışmış oluyorlar. PC için milletin çalıştırılması neden etik değil acaba ? Bu insanlar yasak olmayan günlerde de aynı şartlarda çalışıyorlar. Biz demiyoruz ki full aralıksız çalışsınlar 14 günün 7 günü tatil yapmasınlar diyoruz. Pek konuşmaların erişkin gibi değil sanki. Bence bilmiyorsan çok girme bu konulara
Ayrıca benim dediğim izin alanlarda şirket bireysel değil

beritankorkusuz

80+ Silver
Kardeşim sen anlamıyor musun bak diyorum ki. Yasak günleri daha sağlıklı. Ben sağlık sektöründeyim yav 2 kere 2 4 neyini anlamıyorsun ? İzni alanlar gayet daha iyi günde çalışmış oluyorlar. PC için milletin çalıştırılması neden etik değil acaba ? Bu insanlar yasak olmayan günlerde de aynı şartlarda çalışıyorlar. Biz demiyoruz ki full aralıksız çalışsınlar 14 günün 7 günü tatil yapmasınlar diyoruz. Pek konuşmaların erişkin gibi değil sanki. Bence bilmiyorsan çok girme bu konulara
Ya yasağın bir amacı var demi ,herhangi bir tatil değil. Bu amaç için tatil ediliyor. Sende bunu anla .Riski sıfıra çekmek için....

Bence sen max 15 17 yaşlarına işi bilmez birisisin

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Ya yasağın bir amacı var demi ,herhangi bir tatil değil. Bu amaç için tatil ediliyor. Sende bunu anla .Riski sıfıra çekmek için....

Bence sen max 15 17 yaşlarına işi bilmez birisisin
Ben 27 yaşındayım kardeşim. Bak nickimde de belli işi bilip bilmediğim. Sadece boş cümleler kullanıyorsun. Mantıklı argümanlar yok bişey yok. Konuşmada babam şöyle yapıyor felan geçiyor. Ne dim senle bunu tartışmak bile hataydı

Bariske

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Barış
Abdullah bizi de haberdar eder misin nediyolar kargo sıkıntıysa merkeze göndersinler ordan alalım arkadaşım

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Bence boş konuşuyorsun. Sen sisteminle ve kargonla ilgilen. Hassas konularda, sağlıkla ilgili vs yorum yapma.

Top Bottom