Neler Yeni

Yardım İncehesap Bu Kasa Alınır mı ?

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Onu almak yerine O11 Dynamic alın Gaming Gecesinden
kaliteli 6 tane fan ve boş kalmaması için 360mm sıvı soğutma lazım yoksa çirkin oluyor kasa :D ama dünyanın en iyi kasası bana göre beyaz olanı

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
kaliteli 6 tane fan ve boş kalmaması için 360mm sıvı soğutma lazım yoksa çirkin oluyor kasa :D ama dünyanın en iyi kasası bana göre beyaz olanı
6 tane fanı alınca ve sıvı soğutmayı da alınca zaten anca arkadaşın attığı Cougar kasanın fiyatına gelir

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
6 tane fanı alınca ve sıvı soğutmayı da alınca zaten anca arkadaşın attığı Cougar kasanın fiyatına gelir
doğru ve şakasız 10 kat daha iyidir sadece bana göre değil bilgisayar konusundan anlayan insanların %90ına göre :D çünkü özel bir kasa çok fazla kullanıldı ve kasa aşırı ünlü instagramda falan

1800 TL'ye lian li pc-o11
1600 TL'ye lian li galahad 360mm
bide 6 adet fan 900 TL civarı desek 3000 tlyi çok aşıyor ama sonuçta sıvı soğutma dahil sıvı soğutmasız fanlar ile sadece cougar dan daha ucuz ve çok daha iyi

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296

Yusufya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Yusuf H.
Instagram
yhzltrk
Steam
yusufya
Discord
Youfi#1616
Bence bu daha hoş
ben bu kasaları bayağı araştırdım fiyatına göre en iyisi bu. bende xigmatek perseus var biraz daha küçük ve max 2 intake fanı takabiliyorsun o biraz kötü ama 400mm ekran kartı desteği var

Top Bottom