Neler Yeni

Yardım İncehesap Eksik gönderilen ürün ve bilgi alınamaması.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Hocam stok sorunu yok diyorlar ama bi problem var belli kicurved falan da olur elinde ne varsa göndersinler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ürünü satan ben değilim, fatura kesen de ben değilim.
O kadar detaylı bilemiyorum. :)
yok hocam firmaya sitem ettim zaten size değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Veli
bu adamlar hak etmediği ekmeği yiyorlar ne müşteri memnuniyeti ne bir şey adamlar olamyan şeyler satıyorlar parayı alıyorlar kardeşim ben 1 haftadır iptal ettiğim ürünün parasını bekliyorum zaten 1 hafta bekleye bilseydim bilgsiayarı iptal etmezdim sorsan korona bahanesi olacak evde yatarken uzanırken bile yapa bileceği bir şey telefon ile 30 saniyesini almaz bu kadar umursamazlıkta olmaz yani pes dedirtti insanlar bir daha alışveriş yapar mı böyle sinir krizi geçirme şeylerini göze alır mı acaba ?

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
bu adamlar hak etmediği ekmeği yiyorlar ne müşteri memnuniyeti ne bir şey adamlar olamyan şeyler satıyorlar parayı alıyorlar kardeşim ben 1 haftadır iptal ettiğim ürünün parasını bekliyorum zaten 1 hafta bekleye bilseydim bilgsiayarı iptal etmezdim sorsan korona bahanesi olacak evde yatarken uzanırken bile yapa bileceği bir şey telefon ile 30 saniyesini almaz bu kadar umursamazlıkta olmaz yani pes dedirtti insanlar bir daha alışveriş yapar mı böyle sinir krizi geçirme şeylerini göze alır mı acaba ?
Valla hocam sürekli döncem diyip hiç bir aksiyon vermiyorlar. Evde kasa bana ben kasaya bakıyorum

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
İade talep ettim. Pazartesi dönecez dediler oda dönerlerse. Kutuyu bulmamız lazım once falan dedi. Kargoya verilmedi muhtemelen verilse şimdiye gelirdi.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor ve geri dönüş olmadı kargoda da hala hareket yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Uğur
  • Beğen
Reaksiyonlar: vpro

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Iptal edin diyorum depodan bulmamız gerek bulursak zaten göndeririz diyorlar. Ulan elinde yoksa baska monitör öner allahın cezası.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Güncel. Hala hareket yok bunlar Allah 1 dese inanmayın .

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Uğur
Top Bottom