Neler Yeni

İncehesap Gaming Gecesi 1₺lik Ürün

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ali Demirbaş
Kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın birde komik oluyorsunuz. Fırsatçılık budur direk.

iameray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Eray yıldız
Saat 11 e geliyor 41 dk dır uğraşıyorum sonunda alırım umarım

The GodFather

80+ Silver
knk evin fiyatı 1 milyon fırsatçılar herkesin alabileceği şeyi alıp el koyuyo adam niye 20 TL ye satıyo 150 TL lik malı herkes alsın diye fırsatçılar hepsini alıp milleti sinirlendiriyor ev örneğiyle bu örnek aynı değil ayrıca ev her yerde var bu sınırlı sayıda
her zaman derim zeki insanın hali başka

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
boş yapma bu evle bir mi,, bu bir kampanya,, görmemiş gibi fazla almanın mantığı yok

al bir tane kenarı çekil
knk evin fiyatı 1 milyon fırsatçılar herkesin alabileceği şeyi alıp el koyuyo adam niye 20 TL ye satıyo 150 TL lik malı herkes alsın diye fırsatçılar hepsini alıp milleti sinirlendiriyor ev örneğiyle bu örnek aynı değil ayrıca ev her yerde var bu sınırlı sayıda
@The GodFather Örnek verdim hocam "örnek". Fikirlerinize saygı duyuyorum. Bunun kötü bir şey olmadığı fikri de benim fikrim :)

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
Tam tersi her birini 20 TL'den alıp 100 TL'den satarak ticaret yapıyorlar. O zaman ev alıp satanlar da fırsatçı. Millet ev bulamıyor rızkına giriyorlar (!). Lütfen araştırın hocam. Fırsatçı nedir ? Ticaret nedir ? Ha fırsatçıdan kastınız fırsatları kovalayan kişi ise bu kötü bir şey değil doğrudur. Ama sırf fazla para kazanmak için stok olarak elinde tutup değerini yükseltip satmak... Bu fırsatçılığın kötü anlamı.
Çünkü eskisi gibi ucuza ev yapan veya satan yok. Ayrıca ev başını sokabileceğin bir şey fuzuli değil. Ben ürünü arkadaşıma alacağım satmak olsa böyle dandik bir şey almam zaten emin ol 1000tl ürün ise 200tl aldıysam o zaman satarım 700-800tl ye işte o zaman bu ticaret olur 150tl ürünü 15tl alınca değil! Bir de bu ürünü alıp kendi piyasa fiyatından 2 kat yükseğe koyanlar onları hiç anlamıyorum zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,807
Üyeler
152,335
Son üye
tiklayazilim
Top Bottom