Neler Yeni

Yardım incehesap monitor iade 38.000tl

Aykut D.

80+ Gold
İnce hesap şaşırtmıyor.

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sezer
Yeni nesil oled monitörde ölü piksel çıkar mı ilginç oled yanığına 3 yıl garanti veriyorlar ölü piksel için bir şey yok direk değişim yada para iadesi iste

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Emre Kaplanoğlu
Benim anlamadığım oled ekranlarda ölü piksel olmaz diye biliyorum. Hatta sırf bu yüzden yıllardır oled ekranlı akıllı telefon kullandım ve hiç birinde de ölü piksel çıkmadı. 🤔

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
14 gün içinde iade ettiyseniz, sorgusuz sualsiz iade almak zorundalar. Bir ay içerisinde üç kez “arızalanan” monitörleri iade eden biri olarak söylüyorum.

Deneyimlerim; gaming gen, hepsiburada ve amazon.

İncehesap ya tutarsa yapmış resmen. Öyle “ben aracıyım” deyip işin içinden çıkmak yok! Satıyorsan, müşterini mağdur etmeyeceksin. Aradan sıvışırım, aldığım paraya bakarım diyorsan satma!

İncehesap sitesi üzerinden durumu başından beri özetleyen bir mesaj gönderin. Ürünü kendilerine “14 gün cayma hakkınızı kullanarak” iade ettiğinizi ve ürünün iadesinin yapılmadığı gibi tarafınıza geri gönderildiğini belirterek, Tüketici Hakem Heyeti’ne başvuracağınızı söyleyin.

14 gün içerisinde ürünün kendilerine ulaştığını ispatlayan kargo takip görselini mutlaka saklayın.

İncehesap’tan gelen cevabı THH dilekçesine ekleyerek takip başlatın.

Ayrıca şikayetvar sitesinden şikayetinizi oluşturun.

THH, mağduriyetinizin giderilmesi yönünde karar verecektir. Bu biraz zaman alabilir. Bu süre zarfında monitörü iade etmeyip (hal-i hazırda size tekrar gönderildi) durum sonuçlanana kadar kullanabilirsiniz. İade kararı çıktığı zaman “insan gibi” geri almak zorunda kalacaklar.
teşekkürler hocam gelişme oldukça yazacağım ve konuyu yükselteceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni nesil oled monitörde ölü piksel çıkar mı ilginç oled yanığına 3 yıl garanti veriyorlar ölü piksel için bir şey yok direk değişim yada para iadesi iste
Benim anlamadığım oled ekranlarda ölü piksel olmaz diye biliyorum. Hatta sırf bu yüzden yıllardır oled ekranlı akıllı telefon kullandım ve hiç birinde de ölü piksel çıkmadı. 🤔
valla bende çıkmaz diye bekliyordum bunda da oluyormuş demekki

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Hocam benim fare sıkıntılıdır gönderdim 2 defa aynı fareyi gönderdiler en sonunda tüketici hakem heyetine başvuruyorum siz uğraşşırsınız dedim yenisini gönderdiler direkt yani haklarınızı aramayı biliyorsanız hemen gereğini tapıyor böyle firmalar. İşin kötüü yanı kocaman bir ülkede bunlara nasıl fırsat veriliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Arkadaşlar 11.06.2024 tarihinde incehesaptan 38.399tl ye
bu mönitörü aldım. Test ettim ölü pixel çıktı. temiz bir şekilde geri gönderdim. Mümkünse değişim değilse iade istedim tamam dediler servise vermişler.
28.06.2024 tarihinde bana hiç bilgi verilmeden tekrar göndermişler teslim aldım monitorü.
Aynı ürünü göndermişler ölü pixel duruyor değişim yok. Üstüne monitörün içinde vida tıkırdıyor hertarafı iz ben tertemiz vermiştim monitor sağlam durmuyo tutunca.

sitede geri iade seçeneğide yok ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin
tüketici hakem heyetine nasıl başvuracağım bilen abiler yardım etsin nolur

kargoyu açmadan çekmiştim monitör çöp olmuş
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ekranda ölü piksel olduğuna dair ekran görüntüsünü al e devlet üzerinden tüketici hakem heyeti sayfasına giriş yap oradan şikayeti olusturabiliyorsun internetten izle gösteriliyor nasıl diye olayı baştan sona detaylı şekilde anlatıp çekmiş olduğun ekran görüntüsünü de ekle dosyaya şikayet edeceğin kurumun bilgilerini internetten bulursun mernis numarası falan filan incehesap.com diye belirt yeterli. Ürünün değerini de uyuşmazlık tutarı yazan yere belirt faturasının da kopyasını onlara gönder. Değişmek zorunda kalacaklar zaten ayıplı mal oluyor o. tüketici hakem heyeti sayfası üzerinden de takip yapabiliyorsun karar çıkınca karar formu yazan yerde karar gözüküyor kararı istersen tüketici hakem heyetine gidip alabilirsin istersen de kopyasını çıkarabilirsin o kararın uygulanmasını talep edeceksin son olarak ta geri gönderdiğini ancak degismediklerini sorunu düzeltmeden sana tekrardan iade edildiğini belirt Buda senin yararına olacak

Son düzenleme:

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Seyfullah
Tam ince hesaplık hareket aynısı benim mouseum için yapmışlardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
38 bin veriyorsun ölü pixel çıkıyor şaka gibi.
Kanka direk ayıplı mal oluyor zaten ayaga kaldırırım incehesap i valla 39 bin tl ne demek dalga geçmişler bide tamir etmeden geri göndererek

Tam ince hesaplık hareket aynısı benim mouseum için yapmışlardı
Direk tüketici hakem heyetine şikayet edin hiç acımayın kanka hepsi hakkınız o ürünlere para veriyorsunuz

mR.Cndr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
MURAT ÇANDIR
Ürünü alan arkadaş parası çok sanırım, soruyor ne yapacağım diye ama verilen cevaplardan hiçbirini uygulamıyor. Yaw kardeşim madem bilenlerin dediğini yapmayacaksın ne diye konu açıyorsun? Bence sorun senin malına değer vermemen. Parayı kolay kazanıyorsun sanırım.

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
Ürünü alan arkadaş parası çok sanırım, soruyor ne yapacağım diye ama verilen cevaplardan hiçbirini uygulamıyor. Yaw kardeşim madem bilenlerin dediğini yapmayacaksın ne diye konu açıyorsun? Bence sorun senin malına değer vermemen. Parayı kolay kazanıyorsun sanırım.
kardeşim yazılanları uygulayacağım 1 saatte olacak iş değil bunlar yardımcı olmayacaksan boş yapma

yarın kargoya vereceğim
gelişme oldukça yazacağım

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sezer
Oled monitörlerde ölü piksel çıkma olasılığı yok gibi bir şey, OLED ekranların en büyük problemi Oled yanığı ki zaten MSİ 3 yıl sırf bunun için garanti veriyor. Msi türkiye ve Distribütörünün açıklama yapması lazım o kadar para verip yeni nesil QD - OLED panel monitör alıyorsun ölü piksel çıkıyor ciddi anlamda rezillik eğer Msi türkiye'de işler böyle yürüyorsa direk elemek lazım, bende bu modeli almayı planlıyordum şu an vazgeçtim.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı
Top Bottom