Neler Yeni

İncehesap peşin fiyat çekti

Bura.K

80+ Silver
Nasıl yani ben tekrar mı para ödeyeceğim bunun üstüne
Bak şimdi, site kendini garantiye almak için Banka hesabında/kartında atıyorum 5,000 TL limit varsa aldığın eşya kadar limitten düşer. Sen 2,000 TL almışsın 5,000 TL limitin 3,000 TL'ye düştü yani işini garantiledi. Sen şimdi bankaya her ay taksit ödeyip o limiti tekrar 5,000 yapacaksın.

-cN4

80+ Bronze
Yaw bilmeden akıl bulandırmayın. Eğer site üzerinden 2 taksit 3 taksit yazan yeri seçip ödeme yaptıysanız. direk seçtiğiniz sayı kadar taksit yapar. Eğer peşin çekerseniz banka size msj atar faizle ya da faizsiz taksit yapalım mı diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödeme sayfasının SS atsana
Hocam bakın ben şimdi 3 taksitli aldım ama peşin çekti ben bankaya tekrar mı parayı ödeyeceğim eğer öyleyse iptal edeceğim siparişi

Bak şimdi, site kendini garantiye almak için Banka hesabında/kartında atıyorum 5,000 TL limit varsa aldığın eşya kadar limitten düşer. Sen 2,000 TL almışsın 5,000 TL limitin 3,000 TL'ye düştü yani işini garantiledi. Sen şimdi bankaya her ay taksit ödeyip o limiti tekrar 5,000 yapacaksın.
kartın limiti 2000TL idi ben bankaya yine mi para ödeyeceğim nolur yardım edin kart annemin ama ne yapacağız bilmiyoruz.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
Hocam bakın ben şimdi 3 taksitli aldım ama peşin çekti ben bankaya tekrar mı parayı ödeyeceğim eğer öyleyse iptal edeceğim siparişi
Bak şimdi tekrar para ödemeyeceksin aynı parayı ödeyeceksin. Aldığın klavyeyi bankan ödüyor sonra o parayı sen bankana ödüyorsun.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,806
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Taksit yapınca sen İncehesap'a değil bankaya borçlanırsın. İlgili tutar kart limitinden direkt olarak düşülür fakat sen bankaya taksitle ödersin. Limitinden eksilir fakat öderken orada belirlenen taksitle ödersin aydan aya.

-cN4

80+ Bronze
Bak şimdi tekrar para ödemeyeceksin aynı parayı ödeyeceksin. Aldığın klavyeyi bankan ödüyor sonra o parayı sen bankana ödüyorsun.
Ama hocam incehesap peşin fiyatı çekti ben ne yapacağım şimdi nolur yardım edin çok korkuyorum

Taksit yapınca sen İncehesap'a değil bankaya borçlanırsın. İlgili tutar kart limitinden direkt olarak düşülür fakat sen bankaya taksitle ödersin.
Hocam benim kartımdan 1997 lira çekildi daha para çekilecek mi yani hiç kafam almıyoro.O2

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
Ama hocam incehesap peşin fiyatı çekti ben ne yapacağım şimdi nolur yardım edin çok korkuyorum

Hocam benim kartımdan 1997 lira çekildi daha para çekilecek mi yani hiç kafam almıyoro.O2
Ya senin kartında 5.000 TL limit var diyelim 1997 TL yi 2000 e yuvarlayacağım. 3000 TL limitin kaldı. O limiti tekrar 5000 yapmak için bankaya ödeyeceksin.

-cN4

80+ Bronze
Çekilmeyecek. Paranı gidip her ay yatıracaksın sadece :)
Kartta para yokki suan cekti o parayi pesin olarak

Ya senin kartında 5.000 TL limit var diyelim 1997 TL yi 2000 e yuvarlayacağım. 3000 TL limitin kaldı. O limiti tekrar 5000 yapmak için bankaya ödeyeceksin.
Nasıl yani şimdi benim kartımdan 2000 TL çekildi ya o ne olacak şiimdi ben onu anlamadım

Bura.K

80+ Silver
Kartta para yokki suan cekti o parayi pesin olarak
Yine anlatıyorum. Bak:

Senin kartında 2,000 TL limit varmış. 1,800 TL ürün aldın taksitle aldığın için ek 100 TL eklendi 1,900 oldu. Kartında bulunan limitinden peşin olarak 1,900 çekildi ve kart limitin (harcama limitin) 100 TL kaldı. Sen her ay taksitini ödeyip o limiti her ay arttıracaksın.
Yani senin yerine banka ödedi, sende bankaya geri ödüyorsun. Bu kadar :)

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Aga sen kredi kartıyla mı aldın yoksa banka kartıyla mı aldın?

-cN4

80+ Bronze
Yine anlatıyorum. Bak:

Senin kartında 2,000 TL limit varmış. 1,800 TL ürün aldın taksitle aldığın için ek 100 TL eklendi 1,900 oldu. Kartında bulunan limitinden peşin olarak 1,900 çekildi ve kart limitin (harcama limitin) 100 TL kaldı. Sen her ay taksitini ödeyip o limiti her ay arttıracaksın.
Yani senin yerine banka ödedi, sende bankaya geri ödüyorsun. Bu kadar :)
Nasıl yani hocam...
Annem yanımda bas bas bağırıyor peşin çekti diye...
Taksitler kısmında gözükmüyor falan diyor...

Bura.K

80+ Silver
Nasıl yani hocam...
Annem yanımda bas bas bağırıyor peşin çekti diye...
Taksitler kısmında gözükmüyor falan diyor...
Ya hocam takistle çekti. Anneniz galiba banka işlerinden anlamıyor.
İçinize sinmediyse İncehesap veya bankanızı arayıp durumu anlatın onlar anlatsınlar ki benim söylediğim ile aynı şeyi söyleyecekler.
Bankadan 2,000 TL peşin çekti limitten düştü, siz bankaya borçlu oldunuz onu ödüyorsunuz.

Banka sizin yerinize ödedi (kartın limitinden) şimdi kart limitiniz çok düşük ve bankaya borçlusunuz onu ödeyip limiti arttıracaksınız. Aynı hesap aynı şey. Burada fazla tartışılacak bir şey yok.
Taksitle alsaydı da aynı hesaba gelecekti.
Banka ve İncehesap işini garantiliyor :)

Taksitle alsaydı da aynı hesaba gelecekti.
*Sizin demek istediğiniz olay. Yani peşin çekmiyor her ay direkt ödeme olayı ki böyle bir olay banka tarihinde hiç görmedim.*

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,822
Üyeler
142,824
Son üye
123459
Top Bottom