Neler Yeni

Yardım incehesap telefon iade olur mu?

Zexius

80+ Bronze
merhaba arkadaşlar incehesaptan telefon aldım fakat memnun kalmadım beğenmedim iade için yarın kargoya gideceğim fakat sitelerinden baktığım kadarıyla ceptelefonu iade alınmıyormuş ama thh maddelerine göre cep telefonuna sim kartı takılmadığı müddetçe ben iade edilebiliyor diye biliyorum ürün cumartesi günü muhtemelen ellerine geçer belki ufak bir ihtimalle gittiği gün sonuçlanır fakat onun haricinde bayramdan sonraya kalır 1 hafta boyunca nasıl sonucu bekleyeceğim inanın bilmiyorum elim ayağım titriyor ya iade olmazsa diye müşteri hizmetlerini aradığımda sim kartı takmadığım vakit ve sıfırlığını bozmamam halinde iade edebileceğim söylendi hat takmadım ama sıfırlığını bozma konusunda nasıl neyden bahsetti tam anlayamadım ben cihazı açmadan memnun olup olmayacağımı anlayamam ki iade'de sıkıntı yaşarmıyım hiç incehesapa telefon iade eden oldumu

Cep telefonu kutudan çıktığı an , hiç bir şekilde iade alınmaz. Cep telefonlarında iade çok sorunludur malesef.

şahin doğan

80+ Platinum
İnternetten alınan telefonlar 14 gün koşulsuz şartsız iade edilebiliyor.

Zexius

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Caymı hakkı talebi ile yarın göndereceğim hocam sim kart takmadım ve evet internetten aldım incehesap bu konuda bana problem yaratırmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cep telefonu kutudan çıktığı an , hiç bir şekilde iade alınmaz. Cep telefonlarında iade çok sorunludur malesef.
Hocam elden almadım ki internetten aldım

incehesapın sayfasında iade alınmayacak ürünler kategorisinde cep telefonu kılıf ve aksesuarları yazıyor.

( Cep telefonlarında ve SIM Kart takılabilen IT ürünlerinde ambalaj açılması durumunda
kanunda öngörülen haller dısında güvenlik nedeni ile iade ve degisim yapılamamaktadır ) bilginize ..

Hangi telefonu aldın dostum

Zexius

80+ Bronze
( Cep telefonlarında ve SIM Kart takılabilen IT ürünlerinde ambalaj açılması durumunda
kanunda öngörülen haller dısında güvenlik nedeni ile iade ve degisim yapılamamaktadır ) bilginize ..

a25 modelini almıştm lakin eğer iade olmayacaksa eğer böyle bir yasa varsa cihazı iade etmeyeyim ozaman kutusunu tekrar açayım

a25 modelini almıştm lakin eğer iade olmayacaksa eğer böyle bir yasa varsa cihazı iade etmeyeyim ozaman kutusunu tekrar açayım
ne yapalım kullanacaz ozaman

ama ben yinede şansımı deneyeceğim

Zexius

80+ Bronze
Telefonu almadan önce gidip bir magazada iyice inceleyip alsaydın keşke.
Hat takıldıktan sonra iade almıyorlar onda netler ama ben cihazı herhangi bir şekilde hat takıp aktifleştirmediğim için bir umut var diyebiliriz o yüzden ben yinede göndereceğim

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet EFİL
Keyfi iade kaldırılmıştı diye hatırlıyorum fakat bu haberde mutat kullanım diye bir şeyden söz edilerek tüketici haklı bulunmuş. Almamak için sizi uğraştıracaklardır.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
icardi
telefonun özellikleri belli. mağazalara da koyuyorlar. gidip incelemeden niye alıyorsunuz ki. maalesef keyfi iade. sen araştırmadan aldın diye adamın elinde 2.el telefon kalıyor ne kadar mantıklı?

Zexius

80+ Bronze
telefonun özellikleri belli. mağazalara da koyuyorlar. gidip incelemeden niye alıyorsunuz ki. maalesef keyfi iade. sen araştırmadan aldın diye adamın elinde 2.el telefon kalıyor ne kadar mantıklı?
Kardeşim sakaryada var olan a25 cihazı görüntüleyebileceğim bir mağaza göster bakayım? oturduğunuz yerden klavye başından anlatmak kolay buraya mantık sorusu sormadım iade olurmu olmazmı diye fikir almak için sordum 14 günlük bir hak mevcut hat takmadım şansımı deneyeceğim gerekirse tüketici hakem heyetinede gideceğim ama umarım bu iade işi kısa yoldan çözülür şikayet kayıdıda oluşturdum bakalım ne olacak

Sıvı soğutma ile telefon bir değil. Bkz. Haber
Reis bilgisayarda iade ettim ben işlemcide iade ettim o linkte bilgisayar akıllı saat vb parçalardan bahsediyor akıllı saatde iade ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,890
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini
Top Bottom