Neler Yeni

incehesaptan aldığım monitörde ölü piksel çıktı iade ettim iade süreci nasıl

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
öncelikle 19 ocak 2021 tarhinde aoc bi monitör sipariş ettim sipariş elime 21 ocak elime geçti
ve monitörde ölü piksel çıktı monitörü iadeye yolladım bugün(22ocak) ama adamlar böyle diyorlar

monitör pazartesi elimize geçer biz monitörü alıp AOC firmasına yolliyacağız

AOC firması eğer iadeyi kabul ederse iadeni kabul ederiz diyorlar ve bu olaylar 1 hafta 10 gün rahat sürer dei müşteri temsilcisi.

böyle bir şey var mı ben mınitörü incehesaptan sipariş ettim ve AOC firmasıyla benim bi işim yok işi olan onlar monitörü servisine vermesi gereken onlar ve neden 1 hafta 10 gün niye bekliyorum

bu benim 2. Monitörüm oldu 1. Si hepsiburadadan almıştım onda da ölü piksel çıktı ama böyle bir şey yaşamafım o adamlar niye acer firmsına yollmadılar 2 günde paramı yatırdılar

böyle bir şey olabilir mi yoksa iade kabul etmemek için bahane mi
2 hafta önce pc topladım pc hiç kullanamadım şansım ölü piksellilere çıktı bunun üstünede bi 10 gün daha bekleyemem yardımlarınızı bekliyorum

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Kaç tane ölü piksel vardı monitörde? Bildiğim kadarı ile belirli sayıların altında bazı firmalar kabul etmiyor.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Aslında aoc firmasıyla alakası yok aoc 1 ölü piksel garantili firmalardan birisi. İnceleme diye bir şey yok 14 gün içinde ister iade edersin ister ölü piksel var diye anında değiştirme hakkında var. Bu incehesap firmasının sıkıntısı tamamen sinerji den ilk aldığım aoc monitörde 1 ölü piksel çıktı diğer gün kargolattım ellerine ulaştı kontrol edip hemen yenisini gönderdiler kontrol edip.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Aslında aoc firmasıyla alakası yok aoc 1 ölü piksel garantili firmalardan birisi. İnceleme diye bir şey yok 14 gün içinde ister iade edersin ister ölü pikswl ve diye anında değiştirme hakkında var. Bu incehesap firmasının sıkıntısı tamamen sinerji den ilk aldığım aoc monitörde 1 ölü piksel çıktı diğer gün kargolattım ellerine ulaştı kontrol edip hemen yenisini gönderdiler kontrol edip.
Knk incehesbjn yaptığı çok saçma adamlar galiba firmaya yollatıyor eğer iade diye kabul ederse bana paramı vericek eğer iade değil derse monitör incehesabın elinde kalıcak bence o yüzden böyle yapıyorlar

Hawkz

80+ Bronze
Geçmiş olsun hocam. Evet AOC monitörlerde önce servise gönderip teyit ediliyor ve tekrar satışa uygun mu değil mi kontrol ediliyor. İaden kabul edilse bile rahat 1 hafta paranıda vermiyorlar. Umarım paketin içine ölü piksel olduğunu yazmışsındır küçük bir kağıda. Bende iade ettim AOC 27G2U model monitörü iade talebi kabul edildi fakat 3 gündür param gelmedi daha da uzayacak bu ücret iadesi. Allah yardımcın olsun. Sakın ha incehesap gibi iade politikası ve prosedürü leş olan bir yerden alışveriş yapma bir daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

İncehesap dolandırıcıdır

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Geçmiş olsun hocam. Evet AOC monitörlerde önce servise gönderip teyit ediliyor ve tekrar satışa uygun mu değil mi kontrol ediliyor. İaden kabul edilse bile rahat 1 hafta paranıda vermiyorlar. Umarım paketin içine ölü piksel olduğunu yazmışsındır küçük bir kağıda. Bende iade ettim AOC 27G2U model monitörü iade talebi kabul edildi fakat 3 gündür param gelmedi daha da uzayacak bu ücret iadesi. Allah yardımcın olsun. Sakın ha incehesap gibi iade politikası ve prosedürü leş olan bir yerden alışveriş yapma bir daha

İncehesap dolandırıcıdır
İncehesaptan yaptım küçük bir not koydum iade kabulleri ne kadar sürdü

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Knk incehesbjn yaptığı çok saçma adamlar galiba firmaya yollatıyor eğer iade diye kabul ederse bana paramı vericek eğer iade değil derse monitör incehesabın elinde kalıcak bence o yüzden böyle yapıyorlar
Monitör almadan önce çok araştırmıştım. İtopya yayı ve incehesabı abı seçmeme sebebim bu iade değişim sıkıntılarıydı. Sinerji den aldım bende önce adamlarla konuştum aoc monitörde işleyişiniz nasıl diye adamlar aoc a falan göndermiyor kendisi kontrol ediyor sıkıntılıysa yenisini gönderiyor. Sinerji olmasaydı qp den veya vatandan gözle göre göre alırdım.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed

İncehesap dolandırıcıdır
Sen hangi siteden aldın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,911
Üyeler
151,473
Son üye
yucan