Neler Yeni

incehesaptan aldığım monitörde ölü piksel çıktı iade ettim iade süreci nasıl

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Monitör almadan önce çok araştırmıştım. İtopya yayı ve incehesabı abı seçmeme sebebim bu iade değişim sıkıntılarıydı. Sinerji den aldım bende önce adamlarla konuştum aoc monitörde işleyişiniz nasıl diye adamlar aoc a falan göndermiyor kendisi kontrol ediyor sıkıntılıysa yenisini gönderiyor. Sinerji olmasaydı qp den veya vatandan gözle göre göre alırdım.
Valla bnede pişmanım keşke bakıp alsaydım
Ama bari hızlı İade kabul edildi deseler

Hawkz

80+ Bronze
Monitör almadan önce çok araştırmıştım. İtopya yayı ve incehesabı abı seçmeme sebebim bu iade değişim sıkıntılarıydı. Sinerji den aldım bende önce adamlarla konuştum aoc monitörde işleyişiniz nasıl diye adamlar aoc a falan göndermiyor kendisi kontrol ediyor sıkıntılıysa yenisini gönderiyor. Sinerji olmasaydı qp den veya vatandan gözle göre göre alırdım.
QP Sinerji kadar titiz midir bu konuda ? Yani QP den Aoc monitör alsam test edin desem edip gönderirler mi? Test etmeseler bile iade politikası daha iyi midir?

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
QP Sinerji kadar titiz midir bu konuda ? Yani QP den Aoc monitör alsam test edin desem edip gönderirler mi? Test etmeseler bile iade politikası daha iyi midir?
Qpden büyük çaplı bir alışverişi olmadı sadece ekran kartı tutucu sipariş etmiştim aynı gün kargoladılar ama monitör başka sipariş vermeden arayıp ayrıntılı bilgi almanızda fayda var.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Qpden büyük çaplı bir alışverişi olmadı sadece ekran kartı tutucu sipariş etmiştim aynı gün kargoladılar ama monitör başka sipariş vermeden arayıp ayrıntılı bilgi almanızda fayda var.
Ben iade kabul edildi bilgisini görsem yeni birtane daha alırım

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
niye monitör firimaları ürünlerde ölü pixel var mı diye bakıp yollamıyorlar

Sevtun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tuncay
öncelikle 19 ocak 2021 tarhinde aoc bi monitör sipariş ettim sipariş elime 21 ocak elime geçti
ve monitörde ölü piksel çıktı monitörü iadeye yolladım bugün(22ocak) ama adamlar böyle diyorlar

monitör pazartesi elimize geçer biz monitörü alıp AOC firmasına yolliyacağız

AOC firması eğer iadeyi kabul ederse iadeni kabul ederiz diyorlar ve bu olaylar 1 hafta 10 gün rahat sürer dei müşteri temsilcisi.

böyle bir şey var mı ben mınitörü incehesaptan sipariş ettim ve AOC firmasıyla benim bi işim yok işi olan onlar monitörü servisine vermesi gereken onlar ve neden 1 hafta 10 gün niye bekliyorum

bu benim 2. Monitörüm oldu 1. Si hepsiburadadan almıştım onda da ölü piksel çıktı ama böyle bir şey yaşamafım o adamlar niye acer firmsına yollmadılar 2 günde paramı yatırdılar

böyle bir şey olabilir mi yoksa iade kabul etmemek için bahane mi
2 hafta önce pc topladım pc hiç kullanamadım şansım ölü piksellilere çıktı bunun üstünede bi 10 gün daha bekleyemem yardımlarınızı bekliyorum
Bende aldım iade ettıgınde ellerıne ulaşıyor ınceleme sonrası bilgi veriliyor bende aldım 27' buyuk oldugundan ıade edıyorum dedım ellerıne gectıkten 2.gun onaylandı 5.gun param ıade oldu bu arada firma ile ılteısım konusunda sıkıntı cekmedım

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Bende aldım iade ettıgınde ellerıne ulaşıyor ınceleme sonrası bilgi veriliyor bende aldım 27' buyuk oldugundan ıade edıyorum dedım ellerıne gectıkten 2.gun onaylandı 5.gun param ıade oldu bu arada firma ile ılteısım konusunda sıkıntı cekmedım
Knk seninki arıza iadesi değil ama o yüzden öyle olmuş

Hawkz

80+ Bronze
Paranızı seviyorsanız 100 200 daha verip en yakın Vatan şubesinden elinizle test ederek alın.

NemesisPlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
samed
Paranızı seviyorsanız 100 200 daha verip en yakın Vatan şubesinden elinizle test ederek alın.
Vallaha bu benim 2. Monitörüm olduı iade ettiğim gerekirse 500 fazla veripnya mediamarkt yada vatandan alıcam

alihankrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Alihan Kirac
trendyol + hepsiburada > incehesap+itopya+sinerji+....

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,918
Üyeler
151,475
Son üye
Nestu
Top Bottom