Neler Yeni

İncehesaptan bilgisayar alınır mı?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
İyi forumlar. Soru basit aslında merak ettiğim şu anda sistem alınır mı kendi topladığım bir sistemi almayı düşünüyorum müşteri hizmetleri falan iyi olduğu için ama sadece Donanım arşivi yorumlarında dahi 15 günü geçen kargolama süreleri gördüm. Diğer şikayet sitelerinde 20 günü bulanlar var yani bu gözümü çok korkuttu eğer alınmaz diyorsanız hangi siteyi önerirsiniz?

efsoduyar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Efso Duyar
Sistem kargolamalı 2 Hafta kadar sürüyor bu doğrudur ama bence bu bir sorun değil. Beklenebilir. Daha hızlı kargolama için İtopya'dan alabilirsiniz.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem kargolamalı 2 Hafta kadar sürüyor bu doğrudur ama bence bu bir sorun değil. Beklenebilir. Daha hızlı kargolama için İtopya'dan alabilirsiniz.
İtopya müşteri hizmetleri rezil deniyor o yüzden pek sıcak bakmıyorum tabi ki daha ucuza geliyor ama bilemedim siz ne dersiniz bu konuda alınır mı İtopya'dan.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Şu an çok fazla yoğunluk var. Sokağa çıkma yasağı, virüs falan derken gecikebiliyor.

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Eger indirim yoksa ve kendiniz topluyorsanız çeşitli e alış veriş sitelerinden en ucuzladı o bulup seçip(parçaların) o şekilde almanı öneririm.

efsoduyar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Efso Duyar
İtopya müşteri hizmetleri rezil deniyor o yüzden pek sıcak bakmıyorum tabi ki daha ucuza geliyor ama bilemedim siz ne dersiniz bu konuda alınır mı İtopya'dan.
İtopyadan alınır. Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmak biraz zor olabiliyor. 40-50dk kadar sürüyor bazen ama ulaştıktan sonra çok iyi ilgileniyorlar. Ayrıca İstanbul'da mağazaları da var.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İstediğiniz sistem gamegaraj'da varsa kesinlikle öneririm.Gerek kargo süresi gerek ilgileri çok iyi.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Alınır ama virüs bittiğinde alınır, şu anlar'da incehesap'dan alışveriş yapanlar'dan çok şikayet var. Adamlar yoğun doğaldır.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
İtopyadan alınır. Müşteri hizmetlerine telefonla ulaşmak biraz zor olabiliyor. 40-50dk kadar sürüyor bazen ama ulaştıktan sonra çok iyi ilgileniyorlar. Ayrıca İstanbul'da mağazaları da var.
İtopyadan alacağım sanırım 3-5 yükselteme yapıp teknoking 2 alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son sorum ise
TOSHIBA OCZ 250GB RC500 NVMe M.2 SSD
bu ssd alınır mı yoksa 135 daha verip XPG 256GB SX8200 PRO mi alayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyadan gelen sistem Windows 10 deneme sürümü kurulu mu geliyor gelmiyorsa bile bios ayarlanıp geliyor değil mi?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
samet çetin
incehesaptan pc alıcam ama çok kararsızım güvenilir mi? heryerden araştırdım ve rezil bir firma diyorlar şuan çok kararsızım lütfen yardım edermisiniz ?

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Tavsiye etmem eksik parçalı yada arıza ürün gönderimi çok oluyor forumdada şikayetçi çok kişide var zaten.

Top Bottom