Neler Yeni

İndirim bekleyeyim mi yoksa sata ssd alayım mı?

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@RevenKalr Gelmedi be hocam ya şansınıza küsün, açıkçası bu fiyat aralığında indirim olmadan alacağınız bir m.2 ya sata olacak ya da çok giriş seviyesi kalitesiz modeller olacak. Ben günde en az bir kere SSD fiyatlarına falan bakıyorum indirim olursa haber veririm siz de kenara her gün 5-10TL ayırabilirseniz bütçeyi arttırabilir daha hızlı alabilirsiniz.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
@RevenKalr Gelmedi be hocam ya şansınıza küsün, açıkçası bu fiyat aralığında indirim olmadan alacağınız bir m.2 ya sata olacak ya da çok giriş seviyesi kalitesiz modeller olacak. Ben günde en az bir kere SSD fiyatlarına falan bakıyorum indirim olursa haber veririm siz de kenara her gün 5-10TL ayırabilirseniz bütçeyi arttırabilir daha hızlı alabilirsiniz.
ben o 3030 mu ne onu 260 a görünce bidaha gelir dedim benim şansıma haftalardır m2 yok ucuza :D
bütçeyi bi 20 tl falan arttırırsam sandisk var onu önerir misiniz?

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ben o 3030 mu ne onu 260 a görünce bidaha gelir dedim benim şansıma haftalardır m2 yok ucuza :D
bütçeyi bi 20 TL falan arttırırsam sandisk var onu önerir misiniz?
Evet ya keşke alsaydınız hocam baya iyiydi o fiyata.
Ya şimdi eğer acilse alın geçin C+ tier'da bir M.2 üzmez yani bir sorunu da yok ama dram'i yok işte giriş seviyesi bir model, eğer beklerim bu zamanda da az az para biriktiririm diyorsanız bekleyin de indirim ne zaman gelecek hangi ürüne gelecek onu da bilmiyoruz işte. Dediğim gibi almanız gerekiyorsa alın yok az daha beklerim diyorsanız bekleyin bana kalırsa, tabii ki nihai karar sizde.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Evet ya keşke alsaydınız hocam baya iyiydi o fiyata.
Ya şimdi eğer acilse alın geçin C+ tier'da bir M.2 üzmez yani bir sorunu da yok ama dram'i yok işte giriş seviyesi bir model, eğer beklerim bu zamanda da az az para biriktiririm diyorsanız bekleyin de indirim ne zaman gelecek hangi ürüne gelecek onu da bilmiyoruz işte. Dediğim gibi almanız gerekiyorsa alın yok az daha beklerim diyorsanız bekleyin bana kalırsa, tabii ki nihai karar sizde.
Acil lazım değil ya. Pc hizlansin diye alıyorum. Bu pc yi 1 yil da falan topladım 1 m2 icin de bir kaç ay beklerim :) biraz daha ekleyip ya sandiski alırım ya da indirim kovalar pny 3030 u vs. Yakalamaya çalışırım

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
@RevenKalr Hocam yine ben :) İnceHesap'da yakında (12 Eylül) indirimler varmış belki kaliteli SSD'lerden biri indirime girer isterseniz 1 gün daha dayanın Sandisk Ultra 3D'yi almayın ona göre devam edersiniz.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
@RevenKalr Hocam yine ben :) İnceHesap'da yakında (12 Eylül) indirimler varmış belki kaliteli SSD'lerden biri indirime girer isterseniz 1 gün daha dayanın Sandisk Ultra 3D'yi almayın ona göre devam edersiniz.

Tamamdır bekliyorum bunu da

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

bu gece başlıyor galiba direkt gelir mi yoksa sonradan mı ekleniyor ürünler onu bekliyorum :)

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
İki ihtimal var. Birincisi: Ya ürünler gelecek fiyatlar sonra gelecek. İkincisi ise Ürünler ve Fiyatlar anında gelecek. Bence 2. olacak.
bencede 2 . seçenek :D
umarım gelir bu sefer , hangi m2 ler gelebilir ? görürseniz link atarsınız diye düşünüyorum şimdiden teşekkürlers

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bir de sitede şöyle bir ifade geçiyor, Hesaplı Eylül kampanyasına dahil olacak ürünler 12 Eylül Pazar 00:00 itibari ile incehesap.com’da yayınlanmaya başlayacaktır. Yani 2.nin olması daha olası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bencede 2 . seçenek :D
umarım gelir bu sefer , hangi m2 ler gelebilir ? görürseniz link atarsınız diye düşünüyorum şimdiden teşekkürlers
Valla bilemiyorum bence; CS3030, SX8100 daha da aklıma pek gelmedi gelince bakarız zaten.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Bir de sitede şöyle bir ifade geçiyor, Hesaplı Eylül kampanyasına dahil olacak ürünler 12 Eylül Pazar 00:00 itibari ile incehesap.com’da yayınlanmaya başlayacaktır. Yani 2.nin olması daha olası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla bilemiyorum bence; CS3030, SX8100 daha da aklıma pek gelmedi gelince bakarız zaten.
sx8100 240gb normalde ne kadar ?
umarım cs3030 gelir aklımda o kaldı

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar kartta 286 TL para var.
2 haftadır bekliyorum ama cuma geceleri düşmedi 240gb m2.
Sizce bi kac hafta daha beklemeye deger mı? Yoksa sata alıp geçeyim mi?
M2 adamdır bekle

Top Bottom