Neler Yeni

İndirim günlerinde 200-300tl arası gaming kulaklık önerisi

En İyi Cevap
1
O kulaklık uzun ömürlü falan değil, birkaç ayda gıcırdamaya falan başlıyor.
O bütçeye daha uzun ömürlü bir kulaklık önerebilirsen onu tartışabiliriz. Malzeme kalitesinden tabii ki feragat edecekler fiyatı abartmamak için.

Dediğim gibi almamak da bir seçenek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiden hayırlı olsun :)

Teşekkürler.

yfurkan38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Yavuz
Bu hafta gelecek indirimlerden dolayı 200-300tl arası güzel bir kulaklık almak istiyorum. Kullandığınız ya da önerdiğiniz bir kulaklık varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. RGB önemli değil benim için önemli olan rahatlık (kafayı ağrıtmayan) ve mikrofonu (karşı tarafı rahatsız etmeyen). Şimdiden herkese teşekkürler...
Ben 6 aydır James Donkey 710 kullanıyorum. Rahatlık olarak aşırı derece memnunum uzaktan eğitimde kullanırken 6 saat hiç çıkarmadan kullandığım oldu hiçbir şekilde ağrı yapmadı. Ses kalitesi güzel beklentilerini karşılıyor. Mikrofonundanda çok memnunum arka plan seslerini almıyor. 6 ay sonucunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım herhangi bir yeri bozulmadı veya sıkıntı çıkmadı vs. tavsiye edebilirim sanada

Cherop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
Ben 6 aydır James Donkey 710 kullanıyorum. Rahatlık olarak aşırı derece memnunum uzaktan eğitimde kullanırken 6 saat hiç çıkarmadan kullandığım oldu hiçbir şekilde ağrı yapmadı. Ses kalitesi güzel beklentilerini karşılıyor. Mikrofonundanda çok memnunum arka plan seslerini almıyor. 6 ay sonucunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadım herhangi bir yeri bozulmadı veya sıkıntı çıkmadı vs. tavsiye edebilirim sanada
Hocam ben oyun için alacağım JD alırsam eğer 712 alırım herhalde 3D olayından dolayı. Tavsiye için teşekkürler :)

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
İkisine de baktım Mihawk aklıma yattı gibi ama bi tayfa gp ve jd gömüyor diğer tayfa rampage anlamadım. mihawk rahatlık ve mik bakımından iyi görünüyor. Tavsiye için teşekkürler :)
Rampage belli bir bütçeye kadar alınmaz onun dışında güzeldir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben oyun için alacağım JD alırsam eğer 712 alırım herhalde 3D olayından dolayı. Tavsiye için teşekkürler :)
712 Bile tavsiye etmem James Donkey ve Gamepower'ın bu bütçede hiçbir ürününü almayın

Son düzenleme:

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Kullandın mı hocam hiç bu ürünlerden
James Donkey'den bahsediyorsan kuzenim kullandı çok pişman oldu aldığına 1-2 hafta sonra kendine başka kulaklık aldı Gamepower her yerde tavsiye edilmeyen bir marka

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,219
Üyeler
150,422
Son üye
W1nRR
Top Bottom