Neler Yeni

İNDİRİM PS5 SLİM 17000TL

bgrgnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra Yasin Genç
Lütfen ilanıda şikayet edebilir misiniz arkadaşlar trendyola talep açtık hızlı çözümlenmesi için daha fazla insan mağdur olmasın

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
yurtdısıdır muhtemelen beyler cok kasmayın bilgilerimiz çalınıyo falan diye ortalıkta geziyor her bilgimiz bir yemek firması sağolsun
1706535137634.png

kıbrısda bir satıcı mesela bunun tax freesi falanda var çok şaşırmamak lazım

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Erdem çay
Lütfen ilanıda şikayet edebilir misiniz arkadaşlar trendyola talep açtık hızlı çözümlenmesi için daha fazla insan mağdur olmasın
Çok geçmiş olsun umarım en az zararla atlatırsınız.
Kart bilgilerinin çalınması durumu olursa büyük problem olur hem trendyol hemde alıcı tarafından. Mağaza dondurulmaması da çok saçma.
Boşa sipariş geçmeyin arkadaşlar satıcı zaten durumu anlatmış ürün gelmeyecek thh lik bir durumda yok

bgrgnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra Yasin Genç
Eyvallah hocam biz çok önce gerekli kurumlara durumu ilettik şikayet talebinde bulunduk

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Can Yılmazgöz
Sakın almayın arkadaşlar sayfa benim savcılığa suç duyurusunda bulunduk, müşteri bilgilerini çalıyolar her yere şikayet ettik mağdur olmayın
Hocam Ben Trendyolu aradım böyle bi durum olmuş diye buradan görüntüleyemem ürünü ama kredi kartı bilgileriniz onların eline geçemez Trendyol güvencesi altında dediler.Zaten ürünü sipariş edince direk onlara gitmiyor ki para kargo verilecek bana ürün ulaşacak da öyle geçiyor para normalde Trendyol da bekliyor para

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
Beyler gidip Bulgaristan gürcistan dan alsanıza.

rcangnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Resulcan
Hocam Ben Trendyolu aradım böyle bi durum olmuş diye buradan görüntüleyemem ürünü ama kredi kartı bilgileriniz onların eline geçemez Trendyol güvencesi altında dediler.Zaten ürünü sipariş edince direk onlara gitmiyor ki para kargo verilecek bana ürün ulaşacak da öyle geçiyor para normalde Trendyol da bekliyor para
Sorunda burda zaten hocam parayı kendi hesaplarına çekemiyorlar. Siparişleride kargolamayacaklar çok büyük ihtimalle. Tek mantıklı kalan durum kart bilgileri çalınıyor. Trendyolun kredi kartı bilgileriniz onların eline geçemez cümlesi çok boş sistemleri hacklenmiş benim satıcı bilgilerim çalınmış onu mu yapamayacaklar. 3 gün oldu hala satıcı mağaza bilgilermi bile güncelleyemediler. Zaten konu için savcılığa da suç duyurusunda bulunduk.

bgrgnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Buğra Yasin Genç
O zaman şöyle düşün dolandırıcısın herhangi bir trendyol mağaza bilgilerini çaldın, hesapta hiçbir işlem yapmadan sadece düşük fiyatlı ps5 ilanı açtın amacın ne olabilir ? Parayıda alamıyorsun söylediğin gibi

Ferhat09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ferhat
Çok gerçekçi gelmedi trendyolda 17000tl.Trendyol hesap çalanlar var.Belki onlar olabilir.Alıp deneyecekler deneyebilir.
Geçen gün de böyle bir konu açılmıştı çalıntı sayfa çıkmıştı. 2 gün önce ben satın aldım 23 bin liraya gayet güzel geldi. Ucuz yolları denemeyin derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Çoksever
ben dün pttavm'den 19999'a bir tane aldım, kargoya da verildi gözüküyor. başıma bir şey gelir mi sizce? pttavm'de de böyle şeyler oluyor mu? bilgisi olan var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,280
Üyeler
150,251
Son üye
skibiditoiletsever
Top Bottom