Neler Yeni

Yardım İndirme hızım yüksek ama ne yaptıysam oyun indirirken yavaş hız alıyorum

Ghajini

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kenan furkan
Anormallik var bu arada senin internetinde normal şartlarda daha hızlı olması lazım
çok uğraştım kaç kez arıza kaydı için geldiler kontrol ettiler ama en fazla indirme hızı böyle olur diyip gittiler bende daha üstüne düşmedim.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
22 mb ile indiriyor ama indirme süresini 9 saat olarak gösteriyor. Normalde 1.5 saat max sürede indirmesi lazım bu hızlarda.
Evet onu görünce ayıktım zaten o yüzden kafam karıştı yazdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok uğraştım kaç kez arıza kaydı için geldiler kontrol ettiler ama en fazla indirme hızı böyle olur diyip gittiler bende daha üstüne düşmedim.
Genel Sağlayıcı çalışan lafı normaldir ya hadi ben gidiyorum
Yani speed testte değerler normalse ne yapman lazım bir fikrim yok

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Bundan dolayı olabilir büyük ihtimalle ama speedtest'e etki ediyor mu bilmiyorum orada normal gösteriyor hızını.
IDM ile herhangi bi dosya indirmeyi denesene yüksek boyutlu.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
İnternetin kaç mbps normalde, kaç mbps'lik paket kullanıyorsun?

Emre53met

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Metin
İnternetin kaç mbps normalde, kaç mbps'lik paket kullanıyorsun?
yarın bi arayıp soracağım türcell e amcamda kalıyorum üniversite dolayısıyla o da hatırlamıyorum dedi ilk geldiğimde telefonda 170megabit fln çıkıyordu şuan 75 i geçmiyor

Bundan dolayı olabilir büyük ihtimalle ama speedtest'e etki ediyor mu bilmiyorum orada normal gösteriyor hızını.
IDM ile herhangi bi dosya indirmeyi denesene yüksek boyutlu.
iyi de 1 ay öncesine kadar 60 70 megabitle indiriyordu şuan bu sıkıntı var

kral speedtest Mbps cinsinden gösteriyor Steam Mb/s v e 8Mbps = 1Mb/s dir. Fakat speedtest sonucun yanlış steamden yola çıkarsak.

Nperf ile hız testi yaparmısın bide
kral steam de megabit cinsinde gösteriyor fotolara bakarsanız ayarlarda o işaretli gösterdiği megabye değil megabit

22 mb ile indiriyor ama indirme süresini 9 saat olarak gösteriyor. Normalde 1.5 saat max sürede indirmesi lazım bu hızlarda.
oyun 70gb olduğu için 9 saat olabilir mi :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Çaykenarı
Arkadaşlar ben şahsen internet hakkında az bucuk bilgili olarak bu konu benim kafamı yaktı 22.5mb steam 1.25mb epic 55mbps test sonucu bu arkadaşın interneti ne acaba
benim de hız testi sonuclarım da 900 mbs indirme hızı sonucu alırken steam de indirme hızım 2 mbs e kadar düşüyor

Top Bottom