Neler Yeni

Yardım indirme yaparken hizim cok dusuyor

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
100 mbs download hizina sahip bir internetim var 110 mbs download 22ms 14 mbs de upload aliyorum bilgisayarima cat6 kablo ile bbagliyim, bilgisayarimla internetten suan 90gb bir dosya indiriyorum ve saatte 14 000 kb/s ile indiriyor ama ayni zamanda telefonumla wifi 5ghz ilr bagliyim ve pc de indirme yaparken telefondaki hizin 1,2 mbs download 22ms 0.75 mbs uploada dusuyor indirme yapmazkennise 90 mbs download 22ms 14 mbs upload gibi normal almam gerekeni aliyorum

hic bu kadar fark yasamamistim 1 cat 6 1 de wifi 5ghz ile toplamda 2 tane cihaz bagli modeme, napmam gerek

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Dostum bu normal. İndirme gücünü kullandığı için her türlü düşme olur. Yapabileceğin bisey yok.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bu normal. İndirme gücünü kullandığı için her türlü düşme olur. Yapabileceğin bisey yok.
ve yani uploadinda bu kadar dusmesi hic normal degil modemi kanal ayarinda vs bir sikintimi var diye soracaktim aslinda
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirme hızı aynımıydı?
herzaman ayni paketi kullaniyordum ve indirdigim dosyalae genelde 30 40 gb oluyordu 15 000 le indiriyordu

ve yani uploadinda bu kadar dusmesi hic normal degil modemi kanal ayarinda vs bir sikintimi var diye soracaktim aslinda

herzaman ayni paketi kullaniyordum ve indirdigim dosyalae genelde 30 40 gb oluyordu 15 000 le indiriyordu
@Mehmet Yılmaz bu konu hakkinda bir fikrin varmi acaba

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,672
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

@Mehmet Yılmaz bu konu hakkinda bir fikrin varmi acaba
Tam yükte indirirken düşecek tabii ki aradaki fark nereye gidebilir başka?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,888
Üyeler
153,311
Son üye
mert426
Top Bottom