Neler Yeni

İngilizce öğrenmek istiyorum

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş
Hayatim okumak ve aynanda çalışmak ile geçti şuan boş baktım çok ingilizce öğrenmek istiyorum öğrenen arkadaşlarım en çok bu yararli oldu dediğiniz bir şey, tavsiyeniz varmı cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
Hayatim okumak ve aynanda çalışmak ile geçti şuan boş baktım çok ingilizce öğrenmek istiyorum öğrenen arkadaşlarım en çok bu yararli oldu dediğiniz bir şey, tavsiyeniz varmı cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler
Hocam en bilindik ve etkili yontem turkce altyazili dizi & film izlemek ancak izledigin icerigin de hangi seviyede oldugu onemli regular show izleyebilirsin seviyorsan basit ingilizce konusuyorlar anlarsin cogu konusulan seyi.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

spidkey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Furkan
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşkkürler hiç izlemedim ama izlerim
Hocam ben de korsan sitelerden izliyordum netflix, disney+ vs. oynaticilarda olmadigi icin ve baya bir gelisme oldu aksani vs. gayet anlasilir ve guzel ayrica ne demek.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevaplayan herkese teşekkürler

Dõ man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Furkan
Hocam ben de korsan sitelerden izliyordum netflix, disney+ vs. oynaticilarda olmadigi icin ve baya bir gelisme oldu aksani vs. gayet anlasilir ve guzel ayrica ne demek.
Araba sürme videosu izlemekle araba kullanmak öğrenilmez sürmen gerekiyor arabayı kullanmayı öğrenmek için, ingilizcede de aynı durum geçerli sadece izleyerek dinleyerek kendine bi altyapı hazırlarsın ama asla konuşamazsın

Aga kelime ezberle yeter ya gerisini zaten birleştirirsin kafanda her türlü. Önemli olan kelime bilmek
Ezberle ingilizce öğrenilmez, kelimeleri kullanamadıktan sonra ezbere bilsen ne yazar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
a l p e r
yazdığın cümleden kelime dahi bilmiyorum çeviriden baktım :D

Bro
if u = eğer
want= istemek
really= gerçekten
learn= öğrenmek

yani kelimeler bilsen bile ne konuşulduğunu anlarsın. Dediğim gibi önemli olan kelime bilmek.

Araba sürme videosu izlemekle araba kullanmak öğrenilmez sürmen gerekiyor arabayı kullanmayı öğrenmek için, ingilizcede de aynı durum geçerli sadece izleyerek dinleyerek kendine bi altyapı hazırlarsın ama asla konuşamazsın

Ezberle ingilizce öğrenilmez, kelimeleri kullanamadıktan sonra ezbere bilsen ne yazar

Hacım illa pratik yapacan diye bişey yok ki. Yapılmaz demiyorum ama başlangıç için kelime bilmek önemli.

Top Bottom