Neler Yeni

İngiltere de öğrenim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,884
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Biraz araştırdım vs bir çok kişininde söylediklerini okudum pek umud vadeden şeyler söylemediler ehh ne yapalım varsın olsun gençliğimiz heba..
Gençlik ne acaba yeniyor mu ? Hayatımızı bitirdiler.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,884
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bir nesli yiyip bitirdiler
Hem de nasıl, daha iş hayatına yeni atılmama rağmen -50k'yım. Ne güzel İstanbul be, elin Amerikalısı gidip ufak bir şey alamadı diye ağlanırken bizim hayatımızı çürüttüler. Bıktım bu düzenden, daha çok şey söylenir de söylersem içeri girerim.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
Hem de nasıl, daha iş hayatına yeni atılmama rağmen -50k'yım. Ne güzel İstanbul be, elin Amerikalısı gidip ufak bir şey alamadı diye ağlanırken bizim hayatımızı çürüttüler. Bıktım bu düzenden, daha çok şey söylenir de söylersem içeri girerim.
gecmiş olsun hocam yani diyecek söz fazla ama içeri alırlar umarım yurtdısına gitme imkanınız olur

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ertuğrul Bolat
Maddi durumunuz nasıl bilmiyorum ama ABD'de Community College veren Türkiye'de eğitim kurumları var.Senelik 7-8000 dolar gibi ücret istiyorlar.Lise mezunu olmanız ve TOEFL sınavından en az 45 puan almanız şart.45 puan alamazsanız yabancı dil kursuna giderek sınavsız koleje kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
Maddi durumunuz nasıl bilmiyorum ama ABD'de Community College veren Türkiye'de eğitim kurumları var.Senelik 7-8000 dolar gibi ücret istiyorlar.Lise mezunu olmanız ve TOEFL sınavından en az 45 puan almanız şart.45 puan alamazsanız yabancı dil kursuna giderek sınavsız koleje kayıt yaptırabiliyorsunuz.
hocam bıraz daha acıklarmısınız 2 3 sene daha gecerlı kalırmı peki

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,884
İsim
Emre
Discord
necromancerr
gecmiş olsun hocam yani diyecek söz fazla ama içeri alırlar umarım yurtdısına gitme imkanınız olur
İmkan kapısı aralık ama üstüne düşen yok işte elimden geleni yapsam da benim yaptığımla bitmiyor iş.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ertuğrul Bolat

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
ibrahim can

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ertuğrul Bolat
acaba bı sekılde oturma calısma ıznı alabılırmıyım
Okurken çalışabiliyorsunuz ve okul bitince size 1 yıl oturum ve çalışma izni veriyorlar.Daha sonra iş bularak EB3 vizesi alabilirsiniz.Bu arada yeşil kart almaya çalışırsınız.Kaçak gidenler bile oturum alabiliyorlar.O kadar da zor değil.Önemli olan ABD'ye adım atmak ve yaşamak.Sonra statü değişikliği.Green Card başvurularını her sene ihmal etmeyin.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
ibrahim can
Top Bottom