Neler Yeni

İngiltere de öğrenim

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
ibrahim can

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
Okurken çalışabiliyorsunuz ve okul bitince size 1 yıl oturum ve çalışma izni veriyorlar.Daha sonra iş bularak EB3 vizesi alabilirsiniz.Bu arada yeşil kart almaya çalışırsınız.Kaçak gidenler bile oturum alabiliyorlar.O kadar da zor değil.Önemli olan ABD'ye adım atmak ve yaşamak.Sonra statü değişikliği.Green Card başvurularını her sene ihmal etmeyin.
hocam suan lisedeyim lise basvurusu yapsam kabul ederlermi

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan

Serhat.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Serhat
Üniversitede inş bir şeyler yaparız olmadı ondan sonra inş
Okuma hevesi bırakmadılar ki. Okul dediğin gerçekten bir şeyler öğrendiğin ezbere değilde mantığa dayalı kendi başına yapbozu birleştirdiğin "eğitim-öğretim" aldığın. yeri gerektğinde eğlenebildiğin yerdir..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençlik ne acaba yeniyor mu ? Hayatımızı bitirdiler.
Malesef hocam - ne yapmalı-ülkenn psikolojisi bozk zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
kaanzi
Merhabalar ben 17 yaşındayım vee bilirsiniz bir çok kişi gibi ülkeden kaçmaya çalışan bir gencim. İngiltere de "computer science" okumak istiyorum(kısmetse aetık) 12.sınıfa geçtim ve dil öğreniyorum yani A1-A2 derece pes etmeden ilerlemeye çalışıyorum normalde dil okuluna gidip 2 ay öğrenim görüp/ilegal çalşp oraya yerleşmeye çalışacaktım bu yol üniversite lisans/yükseklisans yerine daha uygun ama pek olası değil çalışıp ücretleri karşılamak vs her neyse bana ne önerirsiniz ben şuan ingilizce öğreniyorum geç kalmışmıyımdır ve harbiden çok pahalı bir ülke burs alma imkanım var mıdır hiç bir etkinliğe katılmadım şimdiye kadar fırsat bulamadım aslında.. Ben referans niyet mektuplarından halledermiyim veya sosyal gönülşük projeleirni alabilirmiyim bu son dönem(12.sınıf). Uzun oldu yardımcı olur musunuz- buraya kadar bile okumuşsanız çok teşekkür ederim..
hocam dediklerime birazcık gülebilirsiniz ama duolingo english test diye bir test var ve eğer onu başarıyla geçerseniz size sertifika veriyor ve yurt dışındaki çoğu okul kabul ediyor o sertifikayı tabi testi geçmeniz için baya İngilizce de ilerlemiş olmanız lazım

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
hocam dediklerime birazcık gülebilirsiniz ama duolingo diye bi uygulama var orda english test diye bir program var eğer onu başarıyla geçerseniz size sertifika veriyor ve yurt dışındaki çoğu okul kabul ediyor o sertifikayı tabi testi geçmeniz için baya İngilizce de ilerlemiş olmanız lazım
oyle sıtelerde kolay ıngılızce ogrenebılcegınız sanmam cok zor

Top Bottom