Neler Yeni

Inınal kart spotify premium

ice3h

80+ Bronze
Beyler ininal sanal kart üzerinden ücretsiz 3 aylık spotify premium üyeliği aldım. Sanal kartımda para yok. 3 ay sonra otamatik olarak free paketemi atar yoksa hesapta eksi'ye düşme olayımı yaşanır. Ininal kartlarda eksi'ye düşme olmuyor diye biliyorum. Ama bir forumda eksi'ye düştüğünü söylemiş böyle bir şey mümkünmü. Yoksa 3 ay sonunda premiumu iptal etmemmi gerekir? Şimdiden teşekkürler.

of99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Eren Karadeniz
Kartınızda yeterli bakiye yoksa ya iptal olur yada kartınızda yeterli bakiye bulunduğunda otomatik yenilenir.

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ininal kart kredi kartı değildir borç yapamaz, yeterli bakiye yok ise sizi ödeme yapın mailleri havalarda uçacaktır ve en sonunda sizi free hesaba bağlayacaktır.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Olm kredi kartı mı bu sen para yukledikce ödeme yaparsın hem spotify çekmiyor sen demedikçe üyelik iptal ediyor

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Beyler ininal sanal kart üzerinden ücretsiz 3 aylık spotify premium üyeliği aldım. Sanal kartımda para yok. 3 ay sonra otamatik olarak free paketemi atar yoksa hesapta eksi'ye düşme olayımı yaşanır. Ininal kartlarda eksi'ye düşme olmuyor diye biliyorum. Ama bir forumda eksi'ye düştüğünü söylemiş böyle bir şey mümkünmü. Yoksa 3 ay sonunda premiumu iptal etmemmi gerekir? Şimdiden teşekkürler.
Eksiye düşme diye bir şey yok.

ice3h

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu ben de merak ediyorum.
Mantıken eksi'ye düşme olay olmadığı için free pakete atması gerekir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olm kredi kartı mı bu sen para yukledikce ödeme yaparsın hem spotify çekmiyor sen demedikçe üyelik iptal ediyor
Hocam teşekkürler yanıtınız için. Bende kredi kartı olmadığını biliyorum ön ödemeli kart ama diğer bir forumda eksi'ye düştüğünü söylemiş birisi. Aklıma takıldı bilgi almak istedim.

Eksiye düşme diye bir şey yok.
Hocam teşekkürler yanıtınız için. Bende kredi kartı olmadığını biliyorum ön ödemeli kart ama diğer bir forumda eksi'ye düştüğünü söylemiş birisi. Aklıma takıldı bilgi almak istedim.

ininal kart kredi kartı değildir borç yapamaz, yeterli bakiye yok ise sizi ödeme yapın mailleri havalarda uçacaktır ve en sonunda sizi free hesaba bağlayacaktır.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Uydurmuş.
Rica ederim.

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Mantıken eksi'ye düşme olay olmadığı için free pakete atması gerekir.

Boşver diğer forumu burası tr'nin kasmayan tek teknoloji forumu burda hep günceliz

ice3h

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,821
Üyeler
157,982
Son üye
rebel3734
Top Bottom