Neler Yeni

inno3d 2060s twin x oc ekran kartı sıcaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ömer
Inno3D RTX2060S ekran kartım var. 2-3 gündür kullanıyorum. GTA 5 te 80 derecelere çıkıyor hem de bir kaç dakikada. Normal mi yoksa nasıl düzeltebilirim? Ne yapmalıyım? Fotoğeafta very high ayarlarda. ve ekran kartını sesi yüksek geliyor

Ekler

• IMG_20200922_145646.jpg
    IMG_20200922_145646.jpg
    2.7 MB · Hit: 33

manhat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
hakan polat
UV deneyebilirsin. forumda yapan var

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Sicakliklar biraz fazla gibi. Fan hizi kac oluyor?
Furmark yapabilir misin 10 dakika falan, ardindan sonucu paylasabilirsin burada.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
2060s twin x oc
Fiyatına göre fazla bile soğutan ekran kartıdır :) ekmek köfte meselesi, çok iyi soğutma için ROG veya Gaming X gibi modellere bakacaksın. Şahsen bana sıcaklıklar iyi bile geldi. Rahatsızsan kasa kapağını aç veya kasanın önünde mesh yoksa kapalı ise kasanın önünü sök

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Furmark yapabilir misin 10 dakika falan, ardindan sonucu paylasabilirsin burada.
furmark girişinde bir uyarı verdi korktum açıkcası profesyöneller yapsın diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatına göre fazla bile soğutan ekran kartıdır :) ekmek köfte meselesi, çok iyi soğutma için ROG veya Gaming X gibi modellere bakacaksın. Şahsen bana sıcaklıklar iyi bile geldi. Rahatsızsan kasa kapağını aç veya kasanın önünde mesh yoksa kapalı ise kasanın önünü sök
Abi seni görmek çok sevindirdi. Ama bu sıcaklıklar zarar vermez mi?

Abi seni görmek çok sevindirdi. Ama bu sıcaklıklar zarar vermez mi?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Kaira Bilgic
Kardeşimde 1650S Twin 2x modeli var biz hiç o tarz şeyler yaşamadık kasanın önü mesh (yani delikli) mersin gibi sıcak ve nemli bir yerde oturuyoruz açıkcası bence farklı bir olay var gta 5 yok ama istersen apex gibi oyunda deneyebilirim sistemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşimde 1650S Twin 2x modeli var biz hiç o tarz şeyler yaşamadık kasanın önü mesh (yani delikli) mersin gibi sıcak ve nemli bir yerde oturuyoruz açıkcası bence farklı bir olay var gta 5 yok ama istersen apex gibi oyunda deneyebilirim sistemi
csgo varsa deneyebilirsen mutlu olurum

yapıp atacağım

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
csgo varsa deneyebilirsen mutlu olurum

yapıp atacağım
"GPU stress test" kısmına tıklayın öncesinde 8x msaa ve 1920*1080(monitörünüzün çözünürlüğünü) seçin. 10-15dk'nin ardından ss alıp buraya atabilirsiniz. Ayrıca kasanız nedir?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,428
İsim
Taha yücel
Abi bende o ekran kartini alcam iyi midir kasam cooler master mb511

Salim5820

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Salim budak
Ben de normali var 70 derece geçmiyor

Top Bottom