Neler Yeni

input not supported hatası alıyorum

Ametist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Acer G205HV isimli monitörü kullanıyorum ve vga kablosu arızalandı artık temelli bir şekilde mavi gösteriyor oynatırsam kırmızı veya yeşil oluyor kısacası kablo artık çöp
Yeni kablo aldım ve taktığımda windows açıldığında ekrana input not supported yazısı geliyor tüm çözünürlükleri denesemde gitmedi farklı kablo aldım yine aynısı oldu (monitörü hdmi vga dönüştürücüyüsle kullanıyorum) ama nedense eski kabloyu takıp görüntü gelince kabloyu değiştirip sağlam olanı takınca yazı gidiyor yani önce orijinal kabloyla görüntü alıp sonra sağlam kabloyu takmam gerekiyor yoksa o yazı gitmiyor (ve 1600x900 çözünürlüğünde kalmak zorundayım iner veya çıkarsam yazı geri geliyor) bu durum hakkında bir fikri olan var mı 4 yıldı tak çıkar tak çıkar yapmak yormaya başladı ve sistemede zarar verdiğini düşünüyorum çünkü bazen bu kablo değişimi ardından sistem mavi ekran veriyor (şunu da ekliyim sistem kapatıp açıldığı vakit bu yazı geliyor ve kablo değişimi yapmam gerekiyor eğer yeniden başlatma yaparsam yazı gelmemeye devam ediyor)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,841
Üyeler
145,808
Son üye
Akso61
Top Bottom