Neler Yeni

İnsanı çileden çıkaran olaylar.

_Zaur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,223
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Kardeşlerim ilk ben başlayayım. Sizinde hep dumur olduğunuz olaylar varsa yazın.

Aga şimdi ben bi ürün satıyorum 160gb seagate hdd. Zaten flash bellekten ucuz satıyom 60 TL ye.
Adam beni arıyor ki Şuraya getir, buraya getir alıcam.
İş çıkışında Gidecektim yolun yarısında whatsapla dedim getirmiyorum.

Adama söylüyorum şuana kadar ürün almışım. Bir kimseye söylemedim şuraya getir, buraya getir alayım diye. Kendim gidip söyledikleri yerden teslim alıyorum.
Bide yazıyo yok lazımım olmadı artık istemiyorum. Sanki 1000 TL ye bellek alıyormuş gibi havalara kapılmış.

Ürün alırken satıcıyı ayağına kadar çağıran adamları tersliyicem bundan sonra. Aşırı sinirlerimi bozuyorlar zaten ölücülük kanlarına işlemiş.
Bir Fiyat yazarsın ikikat aşağı fiyat teklifi gelir, Kafayı mı yemişler ne?

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
furkan gezgin
Kardeşlerim ilk ben başlayayım. Sizinde hep dumur olduğunuz olaylar varsa yazın.

Aga şimdi ben bi ürün satıyorum 160gb seagate hdd. Zaten flash bellekten ucuz satıyom 60 TL ye.
Adam beni arıyor ki Şuraya getir, buraya getir alıcam.
İş çıkışında Gidecektim yolun yarısında whatsapla dedim getirmiyorum.

Adama söylüyorum şuana kadar ürün almışım. Bir kimseye söylemedim şuraya getir, buraya getir alayım diye. Kendim gidip söyledikleri yerden teslim alıyorum.
Bide yazıyo yok lazımım olmadı artık istemiyorum. Sanki 1000 TL ye bellek alıyormuş gibi havalara kapılmış.

Ürün alırken satıcıyı ayağına kadar çağıran adamları tersliyicem bundan sonra. Aşırı sinirlerimi bozuyorlar zaten ölücülük kanlarına işlemiş.
Bir Fiyat yazarsın ikikat aşağı fiyat teklifi gelir, Kafayı mı yemişler ne?
aptalların davranışları.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Metallica Poser'ları.
Kırtasiye kaykayı ile hava atan tipler. (genelde skateparka kız düşürmeye gider bunlar, sürmeyi bile bilmezler)
Ez yazan tayfa.
Matematik.
Parkta ki güvenlik görevlisi.

milenix

80+ Gold
Bir tanesini yazayım.

Bizim halı perde fln sattığımız dükkan vardı. Kişinin seçtiği tülü verdiği ölçülere göre kesip perdeyi hazırlıyoruz. Bir tane arap geldi seçti işte. O zaman fiyatı 800 TL tutmuştu. Tabii keseceğiz kestikten sonra almazsa çöp olacak fln işi sağlama almak amacıyla öncelikle ücretin yarısını alıyoruz. 400 tlyi aldık. Şu gün gel hazır olacak dedik ve sonrasında hazırladık. İşte en nihayetinde belirttiğimiz gün geldi ve bu arap geldi ve dediki "ben vazgeçtim, paramı verin" Ulan var ya öyle bir küfür edesim geldi. Daha düzgün Türkçe bile konuşamıyordu tipi de maymuna benziyordu.

Top Bottom