Neler Yeni

İnsanlar Neden Irkçı ki?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ad
Arkadaşlar sizce de ırkçılık aşırı saçma değil mi? Bir olay yüzünden neden daha geçmiş ve gelecek nesli de yargılıyorsunuz? Bir de "türkün türkten dostu yoktur" lafı, bu laf komik bence. Neden aynı ırktayız diye sapıklarla, seri katil türkler ile dostum? Ya da iyi birisi olmasına rağmen neden türk değil diye dost olamıyorum?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Margot Robbie Evet, rofl atmışsın. Zavallı oluşunu gizlemek için attığını düşünüyorum.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Halil Karagöz
Arkadaşlar sizce de ırkçılık aşırı saçma değil mi? Bir olay yüzünden neden daha geçmiş ve gelecek nesli de yargılıyorsunuz? Bir de "türkün türkten dostu yoktur" lafı, bu laf komik bence. Neden aynı ırktayız diye sapıklarla, seri katil türkler ile dostum? Ya da iyi birisi olmasına rağmen neden türk değil diye dost olamıyorum?

@Margot Robbie Evet, rofl atmışsın. Zavallı oluşunu gizlemek için attığını düşünüyorum.
Neden aynı ırktan değilsin ama araplar sürekli seni arkandan vuruyor ? Toplum ilişkisiyle kişi ilişkisini ayırt edemiyor musun ? Kişisel olarak ne yaparsan yaparsın kimse bir şey demez. Ama tarihi birazcık kurcalarsan neden o lafın söylendiğini anlayabilirsin. İyi günler

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Türkün Türkden başka dostu yoktur nokta

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,957
İsim
Mehmet Aslan

Arkadaşa cevabını verin ve raporlayın. Laf anlatmakla kendimi yoramayacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neyse, doğru söz edeni 9 köyden kovarlar misali. Sadece komik ve zavallısınız bu arada. O kadar. Yarın bir gün bir grup türk yüzünden sizi de onlarla aynı kefeye koyduklarında ya da Açlıktan sürünürken laf ettiğiniz ırktan birisi (mesela arap olan birisi) size yardım ettiğinde anlarsınız belki. Ya da mal olmaya devam edin, mal da lazım sonuçta zenginler başka kimi sömürecek?

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
887
İsim
Furkan ŞENGÜL
yaw sen ne anlatıyon be abla

caner 2 buda

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,736
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Biz ırkçı değiliz Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir Türk Devleti'dir. Bunu hiç kimsenin değiştirmeye gücü yetmez.

"Gereğinden Fazla Merhamet Vatana İhanettir"
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,598
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Neyse, doğru söz edeni 9 köyden kovarlar misali. Sadece komik ve zavallısınız bu arada. O kadar. Yarın bir gün bir grup türk yüzünden sizi de onlarla aynı kefeye koyduklarında ya da Açlıktan sürünürken laf ettiğiniz ırktan birisi (mesela arap olan birisi) size yardım ettiğinde anlarsınız belki. Ya da mal olmaya devam edin, mal da lazım sonuçta zenginler başka kimi sömürecek?
20240623_132727.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz ırkçı değiliz Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir Türk Devleti'dir. Bunu hiç kimsenin değiştirmeye gücü yetmez.

"Gereğinden Fazla Merhamet Vatana İhanettir"
Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Aynen bak dediğim olay, sizi kullanıyorlar abi. Millet zart zurt ayağına.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Enes kaya
hangi ırk icin diyorsun kürtler icin mi suriyeliler icin mi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,736
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynen bak dediğim olay, sizi kullanıyorlar abi. Millet zart zurt ayağına.
Kimse kimseyi kullanmıyor asıl siz biraz gözünüzü açın bence bu yabancı sorunu ileride çok büyük olaylara sebep olacak çocuğun , torunun dan çıkacak

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,736
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,657
Üyeler