Neler Yeni

İnsanlar Neden Irkçı ki?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ad
Çok meraklıysan bana özelden iletişim adresi bırak ben sana bir sürü yabancı arkadaş bulurum liboş.
Öncelikle, biraz üzülebilirsin evet. Zemine falan otur. Bak söylüyorum.

Konunun bununla alakası yok. Evet, biraz ağır gelmiş olabilir dediğim gibi. Derin derin nefes al şimdi.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Mehmet Aslan
Öncelikle, biraz üzülebilirsin evet. Zemine falan otur. Bak söylüyorum.

Konunun bununla alakası yok. Evet, biraz ağır gelmiş olabilir dediğim gibi. Derin derin nefes al şimdi.
Gülüm alttan alta insanlara laf atıp provokasyon yapmaya çalışma neye ithafen açtın bu konuyu açık açık söyle de insanlar en azından fikrini açıkça söyleyebiliyor desin. Bütün herkes görüyor ne yapmaya çalıştığını. Akıllı mı sanıyorsun kendini? :) Kimsenin kudurduğu yok kendi kendine tribe girme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ad
Gülüm alttan alta insanlara laf atıp provokasyon yapmaya çalışma neye ithafen açtın bu konuyu açık açık söyle de insanlar en azından fikrini açıkça söyleyebiliyor desin. Bütün herkes görüyor ne yapmaya çalıştığını. Akıllı mı sanıyorsun kendini? :) Kimsenin kudurduğu yok kendi kendine tribe girme.
Ne yapmaya çalıştığımı söylesene :D? Bütün herkes de anlıyormuş ya, vay be. Bak sana da bu ilacı yazıyorum.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ad
Kendi aklınca bugün ki kayseri olaylarına ithafen laf atıyorsun millete. Yaşın kaç senin ? Karşında sen gibi çocuk mu var sanıyorsun ?
Oyy garibim 🥰, zekadan vuramadığını fark edince yaşa geçti. Bak sana örnek vereyim, dikkatli oku.

Şimdi sınıfta olduğu düşün, 40 kişilik bir sınıf. Bu sınıftaki 5 kişi suç işlemişler, bu suç yüzünden diğer sınıflar kalan 35 kişiyi (sende dahilsin buna) suçluyor. Sence bu mantıklı mı? TABİİ Kİ DEĞİL.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ad
Mod arkadaşlar ilgilenin şununla lütfen. @Mehmet Yılmaz @B1L0 @Perfectshot06
Yhaaa, ne oldu haklı çıkamayacağını anladın da modları mı çağırıyorsun? Yaaa ponçiik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mod arkadaşlar ilgilenin şununla lütfen. @Mehmet Yılmaz @B1L0 @Perfectshot06
Şaka tavırlarım bir yana zavallısın kanka ya. Harbi diyorum, yani 5-10 dakika sorgula kendini.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom