Neler Yeni

İnsanlara zarar veremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tayyip demir
acı cekmeden öğrenemezssin kıtbox agır sporlardan dız dırsek yumruk çoğu serbest bir spor ,bende 6 ay yaptım çok da eğlenceli idi şimdi imkanım yok o zaman arkadas vardı tanıdık şimdi farklı şehırde,ama o çocuğun oyle vurması çok normal birde ringe çıktık diyosun , o anda rakipten gözlerini ayırmaman gerek ,eyırırsan dayak yersin ,gözlerin zamanla yumruk atılmasına alısacak ve sana yumruk geldıgınde refleks olrak gözün açık olacak,o zman rakıbe karsı daha etkılı olursun savunmak ıcın, ama bunun için pes etmeden çalışman gerekiyor,işim olmasa zamanım olsa yıne baslarım tek basıma,ınsanı cok dınc tutuyor ve cok rahat hıssedıyorsun kendını spor yaptıgında ,sunuda unutma çoğu sporcu karıncayı bıle ıncıtmeyen kısıler oluyor daha cok,bende asla kava etmeyen birisiyimdir ,kavgaya karışmışlığım bıle yok, çok küçkken ettiğimiz cocuk kavgası sadece bir kaç kez oda , benım tanıdığım profesyonel spor hocalarımda oyle ıdı en azından kendıne guven , hem 3 4 ay sonra torbaya attıgın yumruk bıle guclenecek bunu fark edersın

Zepett8

80+ Bronze
Öldürmekten korkma vur gelişine.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
slm
Psikolojik problemler veya stresini sadece kavgayla dövüşle halledemezsin eğer kavga karşıtı bir insansan gerekmediği sürece hiçbir şekilde kavga çıkarmayan bir insansan dövüşün seni rahatlatacağını pek sanmıyorum. Biraz daha yetenekli olduğun herhangi bir konu varsa ona odaklanabilirsin örneğin resim çizmek birçok resim çizebilirsin profesyonel değilim diyorsan biraz daha basit sanatlar var mandala gibi veya kâğıt katlamayı seversen origami ile uğraşabilirsin. Kendini avutmak içinse hiçbir insan da aynı ben gibi her zaman mutlu değil her insanın mutsuz zamanları olabiliyor ve benim de mutsuz zamanlarım elbet olacak. Bu zamanlar gelip geçecek ben bunların üstesinden gelebilirim diyebilirsin.
Dövüş konusunda ise kendini korumayı öğrenmen kendin için iyi olur. Dayak yiyerek alışırsın bir süre sonra belki dayanamayıp öfken ağır basar karşındaki kişiye karşı tepkiler vermeye başlarsın kendine güven konusunda zayıf bir insansan esneme hareketleriyle başla esneyebildiğin kadar esne kolların omuzların vücudun biraz açılsın sonrasında enerjini önce boşluğa vurarak atabilirsin birazcık vücudun açıldığında biraz daha yumuşak bir bölgeden başlayıp sert bölgelere geçiş yapabilirsin egzersizini yapabilirsin. Kendim şahsen spor konusunda pek bilgili bir kişi değilim sadece fikrimi söylemek istedim daha bilgili arkadaşlar vardır elbet.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Annem ona yönlendirdi cocuk ve ergene baktığı için bir de başarıları daha iyiymiş. annem seçti zaten
Yani eğer panik atak kaygı varsa, pedagog kötüdür demiyorum bu arada, bilişsel davranışçı terapi daha iyi olabilir.

TahinPekmez

80+ Silver
ilk kick.box agir olmus sana, ilk basta body building yap. vucut gelissin sonra orada kum torbasına falan vur ortama alış. stress yapma.show yap

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Draq123
Kum torbasınada teknik çalış. Karınca incitemem felan geçcen bu işleri erkek adam böyle konuşmaz.

lusyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Efe
Ayni yastayiz birkaç bir şey soylicem lütfen oku
Aslında senin suçun pek fazla sosyal olmamak sanırım arkadaş edinmen çok önemli sağlam arkadasliklar dostuklar edin önce bunu soyliyim daha sonra panik atak vs. O an kafandan geçirme s.et sadece yumruk atmayı dene sadece dene o yumruklar seni öldürmez korkma sen yumruk yedikçe daha cok hırslan ve daha hızlı yumruklar at biraz boks maçları izle orada rekabeti insanlari gör tek sorunun kendini küçüklükten beri kisitlaman ve hayatı gormemen yarın bigun yolda bir şey olabilir büyüdüğünde , yani ilk basta kendini sartlama bana şu olur bana bu olur diye karsindaki rakibide gözünde büyütme o da etten kemikten onunda canı var yani illa sert duruyor diye yumruk yediğinde ona islemicek diye bir şey yok.
Seviliyorsun dostum sadece kendine güven

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tayyip demir
Ya öyle ama bende panik atak var adam bana dokunduğu an ya felc kalırsam ya nefessiz kalırsam diye düşünüyorum bu sefer kaçmaya başliyorum ve karnım ağrımaya başlıyor.karnım ağrıyınca ya bana bişey olduysa diyorum bu sefer panik yapıyorum ve kısır döngüye giriyor ve daha da korkuyorum.
senın tedavını en ıyı hayalhanem de geçer,orda sana Allaha yönelmeyi ,maneviyatı anlatırlar,psıkologların veremediği o rahatlığa ulaşmak için ,tüm sıkıntılardan kurtulman için manevi olarak kendini beslemelisin,buda ancak Allah ı tanımakla olur ,senın anlattıklarına göre sende vesvese var, youtube yaz hayalhanem dıye vesvese vıdeosuna bak hatta ımkanın varsa yanlarına git daha iyi gelir senin maneviyatının düzelmesi psıkolojık sorunlarınıda ortadan kaldıracaktır ınsallah

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Can Geri
ilk kick.box agir olmus sana, ilk basta body building yap. vucut gelissin sonra orada kum torbasına falan vur ortama alış. stress yapma.show yap
Fitness,tenis,basket,badminton,yüzme,voleybol,masa tenisi gibi sporların hepsini lisanslı bir şekilde yaptım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psikolojik problemler veya stresini sadece kavgayla dövüşle halledemezsin eğer kavga karşıtı bir insansan gerekmediği sürece hiçbir şekilde kavga çıkarmayan bir insansan dövüşün seni rahatlatacağını pek sanmıyorum. Biraz daha yetenekli olduğun herhangi bir konu varsa ona odaklanabilirsin örneğin resim çizmek birçok resim çizebilirsin profesyonel değilim diyorsan biraz daha basit sanatlar var mandala gibi veya kâğıt katlamayı seversen origami ile uğraşabilirsin. Kendini avutmak içinse hiçbir insan da aynı ben gibi her zaman mutlu değil her insanın mutsuz zamanları olabiliyor ve benim de mutsuz zamanlarım elbet olacak. Bu zamanlar gelip geçecek ben bunların üstesinden gelebilirim diyebilirsin.
Dövüş konusunda ise kendini korumayı öğrenmen kendin için iyi olur. Dayak yiyerek alışırsın bir süre sonra belki dayanamayıp öfken ağır basar karşındaki kişiye karşı tepkiler vermeye başlarsın kendine güven konusunda zayıf bir insansan esneme hareketleriyle başla esneyebildiğin kadar esne kolların omuzların vücudun biraz açılsın sonrasında enerjini önce boşluğa vurarak atabilirsin birazcık vücudun açıldığında biraz daha yumuşak bir bölgeden başlayıp sert bölgelere geçiş yapabilirsin egzersizini yapabilirsin. Kendim şahsen spor konusunda pek bilgili bir kişi değilim sadece fikrimi söylemek istedim daha bilgili arkadaşlar vardır elbet.
Zaten amacım psikolojik problemlerimi yenmem değil sadece sokakta gerektiğinde kendimi savunmak ve kafa dağıtmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayni yastayiz birkaç bir şey soylicem lütfen oku
Aslında senin suçun pek fazla sosyal olmamak sanırım arkadaş edinmen çok önemli sağlam arkadasliklar dostuklar edin önce bunu soyliyim daha sonra panik atak vs. O an kafandan geçirme s.et sadece yumruk atmayı dene sadece dene o yumruklar seni öldürmez korkma sen yumruk yedikçe daha cok hırslan ve daha hızlı yumruklar at biraz boks maçları izle orada rekabeti insanlari gör tek sorunun kendini küçüklükten beri kisitlaman ve hayatı gormemen yarın bigun yolda bir şey olabilir büyüdüğünde , yani ilk basta kendini sartlama bana şu olur bana bu olur diye karsindaki rakibide gözünde büyütme o da etten kemikten onunda canı var yani illa sert duruyor diye yumruk yediğinde ona islemicek diye bir şey yok.
Seviliyorsun dostum sadece kendine güven
Evet haklısın bu yüzden zaten normalde evden çıkmam ama şuanda olabildiğince biyerlere gitmeye çalışıyorum sosyalleşmek için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,940
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3
Top Bottom