Neler Yeni

Instagram hesabıma giremiyorum.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bir anda böyle bir yazı çıktı ekranda ve şuanda hesabıma giremiyorum. Onay kodu gönder deyince mailime kod gelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
1673127670613.png

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Bir anda böyle bir yazı çıktı ekranda ve şuanda hesabıma giremiyorum. Onay kodu gönder deyince mailime kod gelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Alıntıyı görüntüle
hesabı çalmışlar g.o yakın zamanda tıkladığınız bir link veya indirdiğiniz bir uygulama yüzünden olabilir isterseniz hesabın nickini yazın ben gidip kontrol ediyim kapatılmış mı diye

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
hesabı çalmışlar g.o yakın zamanda tıkladığınız bir link veya indirdiğiniz bir uygulama yüzünden olabilir isterseniz hesabın nickini yazın ben gidip kontrol ediyim kapatılmış mı diye
Hocam neden böyle bi sonuca vardınız doğrulamk için yolluyor diye biliyorum instagram.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Bendede aynısı geliyordu o mailinde şifresini unutttum girmiyom.

Erda Yıldırım

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mhmterda

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,120
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Kanka bilip bilmeden sallamayın allah aşkına ya 1 gram bilgin yok gelip yorum yapıyorsun deliriyorum

Alıntıyı görüntüle
Büyük ihtimalle hesabın ile 3. Parti bir uygulamaya yada siteye giriş yapmışsın , veya epostanda hesabını güvene al tuşuna felan bastıysan bu ekran gelmiştir.

Erda Yıldırım

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka bilip bilmeden sallamayın allah aşkına ya 1 gram bilgin yok gelip yorum yapıyorsun deliriyorum

Büyük ihtimalle hesabın ile 3. Parti bir uygulamaya yada siteye giriş yapmışsın , veya epostanda hesabını güvene al tuşuna felan bastıysan bu ekran gelmiştir.
Modem üzerinden VPN ayarları denerken oldu , ondan kaynaklanma ihtimali var mı? XIAOMI modem kullanıyorum.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,120
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Modem üzerinden VPN ayarları denerken oldu , ondan kaynaklanma ihtimali var mı? XIAOMI modem kullanıyorum.
Hesabına farklı konumdan giriş yapıldı gibi göründüğü için doğrulama istemiş normal hocam merak etmeyin, Türkiye konumlu bir hesaba farklı bir bölgeden girilirse ülkeden , doğrulama ekranı gelmesi normal aynı şey farklı ülkeler içinde geçerli (sosyal medya ile uğraşıyorum)

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
kankalar konu dışı ama intagram takip kontrolü için uygulama önerir misiniz ios bu arada

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,120
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Hesabına farklı konumdan giriş yapıldı gibi göründüğü için doğrulama istemiş normal hocam merak etmeyin, Türkiye konumlu bir hesaba farklı bir bölgeden girilirse ülkeden , doğrulama ekranı gelmesi normal aynı şey farklı ülkeler içinde geçerli (sosyal medya ile uğraşıyorum)
Sanırım vpn açmışsınız veya ipyi değiştirdiğiniz için kurucu ekranı gelmiş.

kankalar konu dışı ama intagram takip kontrolü için uygulama önerir misiniz ios bu arada
O tür uygulamalar kullanmayın.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım

nasıl takip edicez reis kim takibi bırakmış felan

Erda Yıldırım

80+ Gold

Bana herhangi bir mail gelmiyor ama , nasıl halledebilirim?

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,120
İsim
Necati
Instagram
Discord
2893
Bana herhangi bir mail gelmiyor ama , nasıl halledebilirim?
Orada yazan eposta size ait değilmi?
Spam veya çöpkutusu klasörüne bakın , maildeki birincil , güncellemeler ve tanıtım kısmına bakın bunlara düşmesi gerekiyor.

Hiç gelmiyorsa yarın deneyin yine olmazsa vpn ile deneyin tekrar.

nasıl takip edicez reis kim takibi bırakmış felan
Kanka emin ol bu tür uygulamalar o kadar gerekli değil , takipten çıkartan birisi varsa görünce sende onu çıkartırsın .

Bu tür şeyler için hesaplarınızı riske atmaya değmez, o uygulamalar hesabınızı havuza alıp bot takipçi gibi kullanıyor genelde %99u , öyle yapmasalar bile hesabınızın kapanma çalınma kilitlenme durumları olabiliyor yani tamamen gereksiz kesinlikle önermiyorum.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto

varsayımda bulundum kardeşim görünen oydu görüneni söyledim seninde benim bu konularda ne bildiğim hakkında 1 gram fikrin yok ve kabaca söylemin yüzünden nasıl birisi olduğun anlaşılıyor bu konu hakkında başka bir mesaj atmayacağım iyi günler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
957,495
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek