Neler Yeni

Instagram Instagram Reels'da saçma şeyler çıkıyor??

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
Arkadaşlar daha önce instagram reels'ımda çok beğenili genelde tiktoktan gelen veya bilindik güzel şeyler geliyordu. Birkaç gündür hep az 8-10-20 beğenili reelslar geliyor ve saçma şeyler genelde kekoların yaptığı reelslar ve saçma saçma abd'lilerin yaptığı basketbol beyzbol vs. reelslar geliyor çok sinir oldum gerçekten. Gelenlere konu ilgilendirmiyor yapıyorum ama düzelmiyor. Telefon iPhone uygulamanın takip etmeye izin ver'i kapalı, Yerel ağ özelliği kapalı. Yaşadığım bölgedeki reelslar çok geliyor. Batman Diyarbakır çevresi. Ne yapabilirim nasıl düzelir yardım edin?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
Arkadaşlar daha önce instagram reels'ımda çok beğenili genelde tiktoktan gelen veya bilindik güzel şeyler geliyordu. Birkaç gündür hep az 8-10-20 beğenili reelslar geliyor ve saçma şeyler genelde kekoların yaptığı reelslar ve saçma saçma abd'lilerin yaptığı basketbol beyzbol vs. reelslar geliyor çok sinir oldum gerçekten. Gelenlere konu ilgilendirmiyor yapıyorum ama düzelmiyor. Telefon iPhone uygulamanın takip etmeye izin ver'i kapalı, Yerel ağ özelliği kapalı. Yaşadığım bölgedeki reelslar çok geliyor. Batman Diyarbakır çevresi. Ne yapabilirim nasıl düzelir yardım edin?
konuyu takip ediyorum
bana da eskiden sürekli hintliler çıkıyordu şimdi de racon kesen 15 yaşında çocuklar çıkmaya başladı

mythrowib

80+ Silver
Onlar banada çıkıyor hepsinde ilgenmiyorum yapıp üşenmiyorum hala çıkıyor:D 8 yaşındaki kendini arabada sanan efekti kullanıp çekiyorlar ve bu hesaplar hala kapatilmiyor. Anlamış değilim bunlar çok türedi. Biryandanda kekolar var

bu durum sertcan beyin de gündeminde bu konuya bir çözüm arıyorum mmmMMHHHHHHH bulursam sertcan beyden öğrenir size yazarımmm mmmHHHHHHHH

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
Orkun
Reels den daha iyisi bence Youtube Shorts. Shorts da da bazen çok cringe saçma sapan şeyler geliyor. Mesela İnstagramda reelslerin kalitesi düşmeye başladığında kaydırdıkça hemen Youtube a geçiyorum. Orda da aynı şekil olunca İnstagrama geri geçiyorum böyle böyle kaliteli içerik izleyebiliyorum.

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reels den daha iyisi bence Youtube Shorts. Shorts da da bazen çok cringe saçma sapan şeyler geliyor. Mesela İnstagramda reelslerin kalitesi düşmeye başladığında kaydırdıkça hemen Youtube a geçiyorum. Orda da aynı şekil olunca İnstagrama geri geçiyorum böyle böyle kaliteli içerik izleyebiliyorum.
Yani ikisinin hitap ettikleri içerik biraz farklı ama ben de öyle yapıyorum.

"thorxium"

80+ Bronze
Onlar hep çıkıyo arada bence onları İnstagram hani insanlarda şey olsun diye yeni şeyleride karşına kouyo ama bence onu düzeltmenin yolu yok düzeltilecek bir şeyde değil instagram bi bakımdan küçük hesaplarıda öneriyo etkileşim artsın fln diye herhalde ...

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hintliler BTS ve kekoların videolarından kurtulmak mümkün değil shitpost ve tamamen yabancı paylaşımlarla dolu keşfetime 3-5 türk videosu geliyor onlarda keko

rtxcan

80+ Bronze
Halay çekilen realsler mi görmek istiyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,377
Üyeler
154,223
Son üye
mrtcn8486
Top Bottom